کد خبر:260789
پ
۲۵(۱)
در آیین آغاز فاز اجرایی پروژه خانه سازی ذوب آهن اصفهان عنوان شد:

اجرای پروژه خانه سازی برای کارکنان آرزوی قلبی مدیرعامل ذوب آهن

آیین آغاز فاز اجرایی پروژه خانه‌سازی محله ظفر B9 فولادشهر همزمان با دهه فجر پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با حضور مدیرعامل ذوب آهن اصفهان برگزار شد.

آیین آغاز فاز اجرایی پروژه خانه‌سازی محله ظفر B9 فولادشهر همزمان با دهه فجر پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با حضور مدیرعامل ذوب آهن اصفهان برگزار شد.

 

*** پروژه خانه سازی ذوب آهن

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، آیین آغاز فاز اجرایی پروژه خانه سازی محله ظفر (( B9 فولادشهر همزمان با دهه فجر پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با حضور غلامرضا سلیمانی مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صدر تامین، منصور یزدی زاده مدیرعامل و مرتضی یزد خواستی عضو هیأت مدیره ذوب آهن اصفهان، بابک محمدی شهردار فولادشهر وآرش صیادی عضو هیأت مدیره شرکت عمران فولادشهر ۱۹ بهمن ماه در محل این پروژه برگزار شد.

 

*** اجرای پروژه خانه سازی برای کارکنان آرزوی قلبی مدیرعامل ذوب آهن

 

منصور یزدی زاده مدیرعامل شرکت در این آیین، گفت:

این ایام بهترین زمان برای شروع فاز اجرایی ساخت ۱۰۰۰ واحد مسکونی با مشارکت بخش خصوصی و خود خریداران بود و امید است با اجرای این امر بتوانیم بخش کوچکی از دغدغه های کارکنان برای خانه دار شدن را پاسخ دهیم.

 

وی با اشاره به این که اجرای پروژه خانه سازی برای کارکنان شرکت آرزوی قلبی من است، یاد آور شد:

اولویت اول خانه دار شدن کارکنان ذوب آهن است و بعد از آن نیز اهالی فولادشهر می توانند در این طرح شرکت کنند.

 

*** انتخاب محل ساخت منازل

 

مهدی بهرامی معاون پشتیبانی و خدمات اجتماعی در این آیین با اشاره به این که از ابتدا فولاد شهر به منظور سکونت کارکنان ذوب آهن اصفهان احداث شده است، گفت:

محله B9 یکی از بهترین محله ها و آخرین قسمت فولادشهر است که هنوز ساخته نشده است و در یکی از بهترین قسمت های این شهر قرار دارد و به همین منظور این محله را برای کارکنان زحمتکش ذوب آهن خریداری کردیم تا پروژه ساخت ۱۰۰۰ واحد مسکونی را برای کارکنان ذوب آهن اصفهان اجرا کنیم.

 

وی با قدردانی از مسئولین شهر فولادشهر که در جهت اجرای این پروژه با ذوب آهن همکاری کردند یاد آور شد:

با برنامه ریزی که شده جامعه هدف این پروژه اقشار کم درآمدتر هستند که امید است بتوانیم با حداقل قیمت این واحدهای مسکونی را در اختیار کارکنان قرار دهیم .

 

*** ارزش پروژه

 

ایرج شیرالی مجری طرح خانه سازی ذوب آهن اصفهان با اشاره به ارزش ۱۰۰۰ میلیارد تومانی این پروژه گفت:

این پروژه ۱۰۰۰ واحدی که منابع مالی آن نیز خارج از منابع جاری شرکت تامین خواهد شد ، با مشارکت کارکنان ذوب آهن و به منظور تامین مسکن ارزان قیمت اجرا می شود.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، وی در پایان با اشاره به این که در این طرح کارفرما ذوب آهن اصفهان است خاطر نشان ساخت:

زمین این پروژه را از شرکت عمران به منظور خانه دار کردن کارکنان شرکت ذوب آهن خریداری کردیم ، این طرح در چهار فاز طراحی شده است، ۳۶ هزار مترمربع است و قادر به اسکان ۴۰۰۰ هزار نفر است.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − یک =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول