کد خبر:261250
پ
بازداشت
خبرگزاری صنایع گزارش می‌دهد:

مدیرعامل پتروشیمی رازی بازداشت شد

مدیرعامل پتروشیمی رازی به اتهام اختلاس ۳۳۰ میلیون دلاری در حوزه صنعت پتروشیمی توسط دادسرا عمومی و انقلاب احضار و سپس روانه زندان شد.

مدیرعامل پتروشیمی رازی به اتهام اختلاس ۳۳۰ میلیون دلاری در حوزه صنعت پتروشیمی توسط دادسرا عمومی و انقلاب احضار و سپس روانه زندان شد.

 

*** مدیرعامل پتروشیمی رازی بازداشت شد

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، علی‌اکبر احمدی دشتی به اتهام اختلاس ۳۳۰ میلیون دلاری در حوزه صنعت پتروش‍یمی توسط دادسرا عمومی و انقلاب احضار و سپس روانه زندان شد.

عملکرد مدیرعامل پتروشی‍می رازی در سالیان گذشته بسیار مورد اعتراض کارکنان این پتروش‍یمی بوده است.

کارکنان پتروش‍یمی رازی از نحوه مدیریت وی در موارد مختلف به‌خصوص ابهام در تخصیص سود سهام کارکنان سهامدار به شدت گلایه‌مند بوده‌اند.

این مدیر متخلف بیش از ۱۷ سال بر کرسی مدیریت این پتروشی‍می تکیه زده و با حمایت سهامداران ترکیه‌ای به یکی از مدیران قدیمی این صنعت تبدیل شده بود.

 

 

اخبار مهم صنایع:

 

 

*** مجتمع پتروشیمی رازی

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مجتمع پتروش‍یمی رازی یکی از مهمترین کارخانه‌های تولید کودهای ازته و فسفاته و مواد شیمیایی کشور است. فاز نخست واحدهای این مجتمع در سال ۱۳۴۹ به بهره‌برداری رسید.

پتروشی‍می رازی بزرگترین تولیدکننده آمونیاک، کود اوره، اسید سولفوریک و گوگرد و تنها تولیدکننده اسید فسفریک و کود دی‌آمونیم فسفات (کود مخلوط فسفات و سولفات آمونیوم) در ایران است.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + هفت =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول