کد خبر:260457
پ
مدیرعامل فولاد مبارکه
مدیرعامل فولاد مبارکه:

راهبرد فولاد مبارکه توسعه سبد محصولات و حمایت از صنایع مختلف

مدیرعامل فولاد مبارکه، راهبرد فولاد مبارکه را توسعه سبد محصولات و حمایت از صنایع مختلف دانست.

مدیرعامل فولاد مبارکه، راهبرد این شرکت را توسعه سبد محصولات و حمایت از صنایع مختلف دانست.

 

*** تأمین کالای مورد نیاز شرکت‌های کوچک

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، حمیدرضا عظیمیان در جلسه هم‌اندیشی مدیران مراکز خدماتی، راهبرد فولاد مبارکه در خصوص اینکه توسعه سبد محصولات و حمایت از صنایع مختلف و تولیدکنندگان کشور بوده است، اظهار کرد:

به همین منظور، سبد محصولات خود را در طول سال‌های گذشته، از نظر کمی و کیفی توسعه داده و حتی به دنبال راه‌اندازی خطوط جدید برای تأمین پایدار و کامل ورق‌های فولادی مورد نیاز صنایع است.

 

مدیرعامل فولاد مبارکه در ادامه، تأکید کرد:

در همین خصوص، مراکز خدماتی فولاد مبارکه نیز باید با استراتژی‌های فولاد مبارکه در جهت حمایت از صنایع خرد همگام باشند و برنامه‌ها و اهداف خود را در همین راستا تدوین و اجرا کنند.

مأموریت اصلی مراکز خدماتی این شرکت تأمین کالای مورد نیاز شرکت‌های کوچک کشور و ارائه خدمات مورد نیاز به مشتریان در اقصی نقاط میهن اسلامی است.

 

عظیمیان با اشاره به تحریم خود و شرکت فولاد مبارکه، گفت:

فولاد مبارکه جزو معدود شرکت‌هایی است که در ایران تاکنون سه مرتبه از طرف آمریکا مورد تحریم‌های ثانویه قرار گرفته و خوشبختانه علیرغم این تحریم‌ها توانسته با تمام توان به تولید و افزایش ظرفیت خود ادامه دهد.

 

*** دستاوردهای فولاد مبارکه در شرایط تحریم

 

مدیرعامل فولاد مبارکه در بخش دیگری از سخنان خود، بازگرداندن ارز حاصل از صادرات به صندوق دولت را یکی دیگر دستاوردهای فولاد مبارکه در شرایط تحریم دانست و اظهار کرد:

امیدوارم این شرکت در آینده نیز بتواند به ‌منظور خدمت به کشور و حمایت از دولت، پرتوان‌تر از همیشه به کار تولید و صادرات همت گمارد.

این گزارش حاکی است در ادامه این جلسه، مدیران هلدینگ آتیه و متیل و برخی شرکت‌های مراکز خصوصی به ارائه دیدگاه‌های خود و چالش‌های پیش روی بازار به‌ ویژه مشکلات موجود برای خرده‌فروشی و تأمین نیاز شرکت‌های کوچک و تولیدکنندگان خرد پرداختند.

بیشتر مشکلات به توزیع نامناسب کالا، محدودیت در بازار و عدم تکمیل ظرفیت تولید سایر شرکت‌های تولیدکننده ورق‌های فولادی مربوط است.

 

 

اخبار مهم صنایع:

اجرای طرح مدیریت دارایی‌های فیزیکی در فولاد مبارکه

تولید تختال ضخیم در فولاد مبارکه نتیجه اعتماد به متخصصان داخلی است

افزایش ۵ درصدی عرضه ورق قلع اندود فولاد مبارکه در ده ماهه امسال

 

 

*** فراهم‌سازی امکان عرضه مستقیم و حذف موانع موجود

 

معاون فروش و بازاریابی فولاد مبارکه بیشتر مشکل موجود را شیوه توزیع کالا و محدودیت در بازار و عدم تکمیل ظرفیت تولید سایر شرکت‌های تولیدکننده ورق‌های فولادی در کشور دانست و تصریح کرد:

در حال حاضر تقریبا ظرفیت تولید ورق‌های فولادی و میزان تقاضا در کشور ما برابر است و کمبود آنچنانی ندارد

جهت رفع این مشکلات لازم است موانع موجود بر سر راه تولید با حداکثر توان در شرکت‌های تولید کننده ورق فولادی برطرف شود و امکان عرضه مستقیم و حذف موانع موجود فراهم آید.

 

جوانبخت در ادامه، تصریح کرد:

با پیگیری مکرر و همکاری وزارت صنعت، مشکلات و چالش‌های موجود برطرف شده و به امید خدا در آینده نزدیک، سایر مشکلات نیز با همکاری و همدلی برطرف خواهد شد.

 

معاون فروش و بازاریابی فولاد مبارکه در پایان در مورد اینکه نیاز است مراکز خدماتی بیش ‌از پیش جهت شناسایی مصرف‌کنندگان خرد تمامی نقاط کشور و تأمین نیاز این کارگاه‌ها و شرکت‌ها با حداکثر توان اقدام کنند، اظهار کرد:

ضمن اینکه فولاد مبارکه و به ‌طور مشخص معاونت فروش و بازاریابی شرکت این آمادگی را دارد که تا حد امکان با توجه به شرایط و دستورالعمل‌های اعلام‌ شده، نیاز این شرکت‌ها را تأمین کند.

 

*** بررسی راهکارهای بهینه‌سازی شرایط موجود

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، در بخش پایانی این جلسه و پس از تحلیل وضعیت بازار، با توجه به چالش‌های مطرح ‌شده، راهکارهای بهینه‌سازی شرایط موجود از سوی حاضران مورد بررسی قرار گرفت.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 5 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول