کد خبر:260189
پ
۵ هزار میلیارد تومان طرح کشاورزی
خبرگزاری صنایع گزارش می‌دهد:

بهره‌برداری از حدود ۵ هزار میلیارد تومان طرح کشاورزی

حدود ۵ هزار میلیارد تومان طرح کشاورزی در حوزه‌های گلخانه‌ای و دامداری، ۱۹ بهمن با حضور رئیس‌جمهوری به بهره‌برداری می‌رسد.

حدود ۵ هزار میلیارد تومان طرح کشاورزی در حوزه‌های گلخانه‌ای و دامداری، ۱۹ بهمن با حضور رئیس‌جمهوری به بهره‌برداری می‌رسد.

 

*** بهره‌برداری از حدود ۵ هزار میلیارد تومان طرح کشاورزی

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، در چهل و هفتمین برنامه افتتاح جهش تولید،‌ فردا به صورت ویدئو کنفرانس، ۳۷۲ طرح گلخانه‌ای و فاز ۱ و ۲ مجتمع دامداری با سرمایه‌گذاری ۴.۹ هزار میلیارد تومانی با حضور رئیس جمهوری به بهره‌برداری می‌رسد.

در سی و پنجمین دوره معرفی و تجلیل از برگزیدگان ملی بخش کشاورزی ۳۷۲ طرح گلخانه‌ای به مساحت ۹۵۴ هکتار به بهره‌برداری می‌رسد که برای ۱۱ هزار و ۵۰۰ نفر در سراسر کشور اشتغالزایی ایجاد می‌شود.

همچنین فاز ۱ و دو مجتمع دامداری با ظرفیت ۲۰ هزار راسی گاو شیری با اعتبار ۷۰۰ میلیارد تومان و اشتغال ۳۵۰ نفر در استان مرکزی افتتاح می‌شود.

در این مراسم از ۳۲ استودیو تولید برنامه‌های کشاورزی و آموزش کشاورزی در کشور رونمایی خواهد شد. رونمایی از شبکه سراسری آموزش کشاورزی با ۴۲ کانال پخش زنده از دیگر طرح‌هایی است که فردا به بهره برداری می رسد.

مجموع این پروژه‌ها به ارزش سرمایه‌گذاری چهار هزار و ۹۰۰ میلیارد تومان و اشتغال‌زای ۱۱ هزار و ۸۵۰ نفر انجام می‌شود.

 

 

اخبار مهم صنایع:

اقدام جدید گمرک ایران برای جلوگیری از رسوب کالاهای صادراتی

عرضه محصولات فولادی در بورس به ۳ شیوه

اجباری شدن ثبت چ‍ک در سامانه صیاد از سال آینده

 

 

*** بهره‌برداری از پروژه‌های مختلف در بخش‌های شهرک‌های کشاورزی

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، در دهه فجر سال ۹۹ پروژه‌های مختلف در بخش‌های شهرک‌های کشاورزی، آب و خاک کشاورزی، سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری و مکانیزاسیون کشاورزی و عشایری به بهره‌برداری می‌رسد.

 

 

 

انتهای پیام//

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 16 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول