کد خبر:256824
پ
سکه
خبرگزاری صنایع گزارش می‌دهد:

قیمت سکه در فراز و فرود

هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۵ بهمن‌ماه با افزایش ۴۴۰ هزار تومانی نسبت به چهارم بهمن ۱۰ میلیون و ۷۲۰ هزار تومان معامله شد.

هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۵ بهمن‌ماه با افزایش ۴۴۰ هزار تومانی نسبت به چهارم بهمن ۱۰ میلیون و ۷۲۰ هزار تومان معامله شد.

 

*** قیمت سکه

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، ساعت ۱۴ امروز ارزش سکه تمام بهار آزادی طرح جدید به ۱۰ میلیون و ۷۲۰ هزار تومان رسید، سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز ۱۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان معامله شد.

همچنین نیم‌س‍که بهار آزادی پنج میلیون و ۸۰۰ هزار تومان، ربع س‍که سه میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و س‍که یک گرمی هم در برابر دو میلیون و ۲۵۰ هزار تومان معامله شد.

علاوه بر این، در بازار طلا نیز نرخ هر گرم طلای ۱۸ عیار به یک میلیون و ۶۱ هزار تومان و هر مثقال طلا به چهار میلیون و ۵۹۷ هزارتومان رسید.

انس جهانی طلا نیز امروز یک‌هزار و ۸۵۶ دلار و ۵۰ سنت فروخته شد.

 

 

اخبار مهم صنایع:

دولت برای هزینه‌های خود دست در جیب مردم می‌کند

برای مسئولان ایرانی نیز نیاز به فرهنگ‌سازی استفاده از کالای ایرانی داریم

 بودجه برای مجلس تبدیل به ابزاری برای حمله به دولت شده است

 

 

*** تاثیر بازار ارز بر قیمت سکه

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، از ۳۰ دی‌ماه تاکنون قیمت سکه با باقی ماندن در کانال ۱۰ میلیون تومانی، هر روز با افزایش یا کاهش مواجه شده است.

بررسی‌ها نشان می‌دهد هفته‌های گذشته قیمت س‍که و طلا متاثر از بازار ارز روند کاهشی داشت و سیر نزولی قیمت ارز روی بازار طلا موثر بود.

همچنین افزایش قیمت انس جهانی طلا باعث شده تا قیمت سکه در بازار ایران با وجود ثبات نرخ دلار با رشدی نسبی همراه شود.

این در شرایطی است که کارشناسان افت بیشتر انس جهانی طلا در هفته‌های آینده را پیش‌بینی کرده‌اند.

کاهش ریسک‌های بین‌المللی پس از پذیرش شکست دونالد ترامپ و معرفی جو بایدن به عنوان رییس‌جمهوری قانونی آینده آمریکا نیز بر این روند تاثیرگذار بوده است.

علاوه براین انتظار می‌رود با آغاز توزیع واکسن کرونا و بهبود شرایط اقتصادی در ماه‌های آینده، میزان استقبال از طلا به عنوان ابزاری برای سرمایه‌گذاری کاهش یابد.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + نوزده =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول