کد خبر:256517
پ
سکه
خبرگزاری صنایع گزارش می‌دهد:

کاهش ۱۷۷ هزار تومانی قیمت سکه

هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۴ بهمن‌ماه با کاهش ۱۷۷ هزار تومانی نسبت به دوم بهمن ۱۰ میلیون و ۲۸۰ هزار تومان معامله شد.

هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۴ بهمن‌ماه با کاهش ۱۷۷ هزار تومانی نسبت به دوم بهمن ۱۰ میلیون و ۲۸۰ هزار تومان معامله شد.

 

*** قیمت سکه

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، ساعت ۱۴ و ۲۰ دقیقه چهارم بهمن‌ماه ارزش سکه تمام بهار آزادی طرح جدید به ۱۰ میلیون و ۲۸۰ هزار تومان رسید، سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز ۱۰ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان معامله شد.

همچنین نیم‌سکه بهار آزادی پنج میلیون و ۶۰۰ هزار تومان، ربع س‍که سه میلیون و ۶۰۰ هزار تومان و سکه یک گرمی هم در برابر دو میلیون و ۲۵۰ هزار تومان معامله شد.

علاوه بر این، دربازار طلا نیز نرخ هرگرم طلای ۱۸ عیار به یک میلیون و ۲۰ هزار تومان و هر مثقال طلا به بهای چهار میلیون و ۴۲۰ هزارتومان رسید.

انس جهانی طلا نیز امروز یک هزار و ۸۵۶ دلار و ۵۰ سنت فروخته شد.

 

 

اخبار مهم صنایع:

 بودجه برای مجلس تبدیل به ابزاری برای حمله به دولت شده است

انجام بیش از ۴۶ هزار نوبت بازرسی قاچاق از اصناف

 

 

*** تاثیر بازار ارز بر قیمت س‍که

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، بررسی‌ها نشان می‌دهد، هفته‌های گذشته قیمت س‍که و طلا متاثر از بازار ارز روند کاهشی داشت و سیر نزولی قیمت ارز روی بازار طلا موثر بود.

همچنین افزایش قیمت انس جهانی طلا باعث شده تا قیمت س‍که در بازار ایران با وجود ثبات نرخ دلار با رشدی نسبی همراه شود. این در شرایطی است که کارشناسان افت بیشتر انس جهانی طلا در هفته‌های آینده را پیش‌بینی کرده‌اند.

کاهش ریسک‌های بین‌المللی پس از پذیرش شکست دونالد ترامپ و معرفی جو بایدن به عنوان رییس‌جمهوری قانونی آینده آمریکا نیز بر این روند تاثیرگذار بوده است.

علاوه براین انتظار می‌رود با آغاز توزیع واکسن کرونا و بهبود شرایط اقتصادی در ماه‌های آینده، میزان استقبال از طلا به عنوان ابزاری برای سرمایه‌گذاری کاهش یابد.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × سه =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول