کد خبر:256757
پ
ذوب‌آهن اصفهان
مدیرعامل بانک تجارت ایران:

بانک تجارت شریک راهبردی ذوب‌آهن اصفهان برای ارتقاء تولید

مدیرعامل بانک تجارت ایران، این شرکت را یک شریک راهبردی و موثر برای ذوب‌آهن در راستای ارتقاء کمی و کیفی تولیدات شرکت دانست.

مدیرعامل بانک تجارت ایران، این شرکت را یک شریک راهبردی و موثر برای ذوب‌آهن در راستای ارتقاء کمی و کیفی تولیدات شرکت دانست.

 

*** آمادگی همکاری بانک تجارت با ذوب‌آهن

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، رضا دولت‌آبادی در آیین انعقاد دو تفاهم‌نامه فی مابین بانک تجارت ایران و ذوب‌آهن اصفهان، اظهار کرد: 

ذوب‌آهن اصفهان به عنوان اولین تولیدکننده فولاد کشور جایگاه خاصی در ابعاد مختلف دارد و توانسته با صادرات محصولات خود که منطبق با آخرین استانداردهای روز دنیا است، ارز حاصل از صادرات را به کشور بازگرداند و  این موضوع دستاورد بزرگی به ویژه در دوران تحریم به شمار می‌رود.

بازدید بسیاری خوبی از بخش‌های مختلف کارخانه امروز انجام گرفت و ما به عنوان بانک تجارت آمادگی خود را برای همکاری با این مجتمع عظیم صنعتی اعلام می کنیم.

 

وی با اشاره به اینکه بانک‌ها مشاوران خوبی برای تولیدکنندگان محسوب می‌شوند و لذا می‌توان از طریق تعاملات دو سویه در زمینه‌های مختلف همکاری‌های مناسب و نتایج سودمندی گرفت، گفت:

وارد ۵۶  سالگی ذوب‌آهن اصفهان شدیم و این تفاهم‌نامه که نزدیک به روز بیست و سوم دی ماه سالروز انعقاد قرارداد کارخانه، تبادل شد را به فال نیک می‌گیریم.

هر آنچه در چرخه تولید نیاز داریم به سرمایه در گردش باز می‌گردد و بانک‌ها ارکان بسیار موثری در این راستا محسوب می‌شوند.

 

 

اخبار مهم صنایع:

ذوب آهن پایه گذار صنعتی شدن کشور است

نخستین قرارداد ریل صادراتی شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان

دریافت لوح تقدیر و تندیس مسئولیت‌های اجتماعی توسط ذوب آهن اصفهان

 

 

*** آمادگی بانک تجارت ایران برای شریک راهبردی با ذوب ‌آهن اصفهان

 

مدیرعامل بانک تجارت ایران در پایان پیرامون اینکه ذوب‌آهن اصفهان نخستین تولیدکننده مقاطع ساختمانی کشور و تنها تولیدکننده ریل در غرب آسیا به شما می‌رود، اظهار کرد:

هم‌اکنون این محصول دارای ارزش افزوده بالا در پنج محور راه آهن کشور مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ذوب‌آهن اصفهان نیازمند یک پشتوانه مالی است و بانک تجارت ایران که برای همکاری اعلام آمادگی نموده است، می‌تواند یک شریک راهبردی و موثر برای ذوب‌آهن در راستای ارتقاء کمی و کیفی تولیدات شرکت، باشد.

 

*** انعقاد دو تفاهم‌نامه میان بانک تجارت ایران و ذوب‌آهن اصفهان

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، آیین انعقاد دو تفاهم‌نامه (ارزی و ریالی) فی مابین بانک تجارت ایران و ذوب‌آهن اصفهان، یکم بهمن ماه با حضور رضا دولت آبادی مدیرعامل این بانک و منصور یزدی زاده مدیرعامل ذوب آهن در حضور جمعی از مسئولین این دو سازمان مبادله شد.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + هفت =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول