کد خبر:256122
پ
علیرضا-تابش
رییس بنیاد مسکن:

تکمیل ۸ هزار واحد مسکن روستایی ظرف سه ماه آینده

رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از تکمیل تمام پروژه‌های متعهد شده در سال ۹۸ برای نیازمندان بخش روستایی خراسان رضوی ظرف دو تا سه ماه آینده خبر داد.

رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از تکمیل تمام پروژه‌های متعهد شده در سال ۹۸ برای نیازمندان بخش روستایی خراسان رضوی ظرف دو تا سه ماه آینده خبر داد.

 

*** تکمیل ۸ هزار واحد مسکن ‌روستایی

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، علیرضا تابش در جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه خراسان رضوی که در استانداری برگزار شد از تکمیل ۸ هزار واحد مسکن‌روستایی خبر داد و اظهار کرد:

سال ۹۸ برای کلنگ‌زنی ۸ هزار واحد برای نیازمندان روستایی اقدام کردیم که علیرغم تمام مشکلات موجود به ویژه شیوع ویروس کرونا توانستیم به بخش عمده‌ای از تعهدات خود عمل کنیم که بخش پایانی پروژه‌ها نیز به زودی تکمیل خواهیم کرد.

برای تمام متقاضیان تشکیل پرونده داده‌ایم که ۷۵۰۰ مورد آن به بانک معرفی شده‌ و عقد قرارداد آنان انجام شده است.

پی‌ریزی و سقف حدود ۵ هزار واحد نیز انجام شده که ۴۵۰۰ واحد هم تحویل داده شده است، مابقی پروژه‌ها طی دو تا سه ماه آتی افتتاح خواهد شد.

 

وی همچنین در خصوص رفع موانعی وجود برای برای حاشیه شهر مشهد، افزود:

برای حاشیه شهر مشهد نیز برنامه‌ریزی‌هایی با شهرداری مشهد انجام شده است که موانعی وجود دارد که باید رفع شود.

۵۰۰ تا ‌۶۰۰ واحد نیازمندان حاشیه شهر مشهد عملیاتی شده و مابقی واحدها در دست اجرا قرار دارد که امیدواریم مشکلات آن رفع شود.

 

 

اخبار مهم صنایع:

بهره‌برداری از بزرگترین پالایشگاه گازی خاورمیانه

سفر معاونین وزیر صمت به استان مرکزی

سفر وزیر صنعت به استان قم

 

 

*** تامین اعتبارات در مسکن‌محرومین

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، رییس بنیاد مسکن‌انقلاب اسلامی در پایان ضمن تشکر از حمایت رییس سازمان برنامه و بودجه برای تامین اعتبارات طرح‌های‌مسکن‌ روستایی، خاطرنشان کرد:

بابت تامین اعتبارات در مسکن‌محرومین و حوادث غیرمترقبه در طرح‌های‌مسکن روستایی از سیستم بانکی تامین اعتبار می‌کنیم که تضمین آن را هم سازمان برنامه و بودجه می‌دهد.

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 9 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول