کد خبر:256139
پ
ریل
معاون برنامه‌ریزی و مدیریت منابع وزیر راه و شهرسازی:

اختصاص منابع جدید مالی برای اجرای طرح‌های ریلی و جاده‌ای

معاون برنامه‌ریزی و مدیریت منابع وزیر راه و شهرسازی از اختصاص منابع جدید مالی برای اجرای طرح‌های ریلی و جاده‌ای خبر داد.

معاون برنامه‌ریزی و مدیریت منابع وزیر راه و شهرسازی از اختصاص منابع جدید مالی برای اجرای طرح‌های ریلی و جاده‌ای خبر داد.

 

*** اختصاص منابع جدید مالی برای اجرای طرح‌های ریلی و جاده‌ای

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، امیرمحمود غفاری با اشاره به توافق‌های جدید با سازمان برنامه و بودجه در زمینه تکمیل طرح‌های پراهمیت این وزارتخانه در سال جهش تولید، اظهار داشت:

براساس برنامه تکمیل پروژه‌های مهم و با اهمیت جهش تولید در وزارت راه و شهرسازی با انجام رایزنی‌های فشرده و با توافق جدید با سازمان برنامه و بودجه کشور مقرر شد، منابع اعتباری قابل ملاحظه جدیدی به این وزارتخانه اختصاص یابد.

 

جانشین وزیر راه و شهرسازی در ستاد جهش تولید در ادامه افزود:

بنابراین توافق مقرر شد منابع اعتباری قابل ملاحظه برای تسریع در فرآیند عملیات اجرایی ۳۷ طرح وزارت راه و شهرسازی در حوزه آزادراه‌ها، بزرگراه‌ها، راه‌های اصلی و خطوط ریلی با برنامه‌ریزی لازم در ماه جاری و حداکثر تا پایان دولت دوازدهم تخصیص پیدا کند.

 

 

اخبار مهم صنایع:

 بودجه برای مجلس تبدیل به ابزاری برای حمله به دولت شده است

انجام بیش از ۴۶ هزار نوبت بازرسی قاچاق از اصناف

 

 

*** تزریق منابع به پروژه‌ها 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، معاون برنامه‌ریزی و مدیریت منابع وزیر راه و شهرسازی در پایان با ابراز امیدواری به تزریق این منابع جدید به طرح‌ها، اظهار داشت:

امیدواریم با ابلاغ و تزریق این منابع جدید به طرح‌ها و پروژه‌های مورد نظر، شاهد بهره‌برداری هر چه سریع‌تر آنها و رونق و شکوفایی فوق‌العاده ناشی از افتتاح این طرح‌ها در سراسر کشور باشیم.

 

انتهای پیام/// 

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + 18 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول