کد خبر:254975
پ
اعتراض
خبرگزاری صنایع گزارش می‌دهد:

تجمع اعتراضی سهامداران حقیقی مقابل سازمان بورس

سهامداران حقیقی که در ماه‌های گذشته بسیاری از سرمایه خود را در بازار سرمایه از دست داده‌اند، برای اعتراض به وضعیت فعلی این بازار در مقابل سازمان بورس تجمع کردند.

سهامداران حقیقی که در ماه‌های گذشته بسیاری از سرمایه خود را در بازار سرمایه از دست داده‌اند، برای اعتراض به وضعیت فعلی این بازار در مقابل سازمان بورس تجمع کردند.

 

*** تجمع اعتراضی سهامداران مقابل سازمان بورس

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، سهامداران حقیقی و خرد حاضر در بازار سرمایه برای اعلام اعتراض به نحوه مدیریت سازمان بورس و دولت در بازار سرمایه، امروز نیز برای چندمین بار در مقابل سازمان بورس تجمع کرده‌اند.

این افراد، خواستار رسیدگی به وضعیت بورس، عدم حمایت و نوسان‌گیری شرکت‌های بورسی، ابطال معاملات صندوق پالایش یکم و محاکمه متخلفان هستند.

 

سازمان بورس

 

بورس در روزهای گذشته و پس از دخالت دولت و وزارت صمت در بازار سرمایه و قیمت‌گذاری دستوری شمش فولاد، وارد فاز اصلاح شده است و طی دو هفته گذشته حدود ۱۸ درصد از شاخص کل بورس افت داشته است.

وزیر اقتصاد نیز در پاسخ به خبرنگاران گفت برای صعودی شدن بورس باید برنامه‌های‌مان اجرایی شود تا بتوان نتیجه آن را دید.

 

 

همچنین بخوانید:

اصلی‌ترین عامل افت شاخص بورس چیست؟

شاخص بورس ۲۸ هزار واحد افت کرد/ شاخص به یک میلیون و ۱۵۸ هزار واحد رسید

افت ۸۰ هزار واحدی شاخص بورس در هفته‌ای که گذشت

 

 

*** انفعال دولت در برابر سقوط بورس

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، بورس روزهای نگران‌کننده‌ای را پشت سر می‌گذارد و سرمایه سهامدارانی که با تبلیغ و توصیه‌های گاه و بی گاه دولتمردان وارد بازار سرمایه شده اند در حال آب شدن است اما نه دولت و نه شرکت‌های حقوقی وابسته به دولت و نه هیچ یک از بازارگردان‌های نمادهای مختلف برای حمایت از بازار سرمایه اقدام نکرده‌اند.

فارس

 

 

انتهای پیام///

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 5 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول