کد خبر:253826
پ
قطعی برق
معاون بهره‌برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق تهران:

قطعی برق سازمان برنامه و بودجه و ۳ نهاد دولتی در تهران

معاون بهره‌برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق تهران از قطعی برق سازمان برنامه و بودجه و ۳ نهاد دولتی در تهران خبر داد.

معاون بهره‌برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق تهران از قطعی برق سازمان برنامه و بودجه و ۳ نهاد دولتی در تهران خبر داد.

 

*** قطعی برق سازمان برنامه و بودجه و ۳ نهاد دولتی 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، حمیدرضا منصوری با اشاره به اینکه در راستای تامین برق مورد نیاز بخش خانگی، ۲۴ دی، برق چهار سازمان دولتی شهر تهران که همکاری لازم را در کاهش مصرف برق نداشتند، توسط شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ قطع شد، اظهار داشت:

به دنبال اطلاع‌رسانی‌های انجام شده مبنی بر ضرورت همکاری دستگاه‌های اجرایی و ادارات شهر تهران در مدیریت بار و کاهش فشار بر شبکه تأمین انرژی کشور و پس از رصد هوشمند بار مصرفی ادارات پایتخت، امروز نیز برق دستگاه‌هایی که همکاری لازم را در مدیریت مصرف برق نداشتند قطع شد.

 

 

همچنین بخوانید:

برنامه‌ای برای اعمال خاموشی در تهران نداریم

قطعی برق چهار نهاد دولتی پرمصرف در تهران

 

 

*** رصد روزانه مصرف برق ادارات

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، معاون بهره‌برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق تهران در پایان با تاکید بر اینکه رصد مصرف برق ادارات، به شکل روزانه انجام می‌شود، افزود:

در روز جاری، برق سازمان برنامه و بودجه کشور، وزارت ورزش و جوانان، سازمان حفاظت محیط زیست و بانک مسکن به دلیل ضعف عملکرد در کاهش مصرف، از راه دور قطع شد.

 

انتهای پیام/// 

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 2 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول