کد خبر:253312
پ
سعید-زرندی
معاون طرح و برنامه وزارت صنعت:

ضرورت توسعه کیفی و ارتقاء زیرساخت‌ها/ صنوف تولیدی باید جایگاه خود را پیدا کنند

معاون طرح و برنامه وزارت صنعت بر ضرورت توسعه کیفی و ارتقاء زیرساخت‌ها به ‌صورت جدی تاکید کرد.

معاون طرح و برنامه وزارت صنعت بر ضرورت توسعه کیفی و ارتقاء زیرساخت‌ها به ‌صورت جدی تاکید کرد.

 

*** وظایف ذاتی دولت؛توسعه کیفی زیرساخت‌ها

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، سعید زرندی با اشاره به اینکه توسعه زیرساخت‌ها از وظایف ذاتی دولت است و باید توسعه کیفی و ارتقاء زیرساخت‌ها را به ‌صورت جدی دنبال کنیم، اظهار کرد:

حدود ۹۰۰ شهرک و ناحیه صنعتی در کشور داریم، راه‌اندازی دوباره واحدهای صنعتی راکد یا تکمیل ظرفیت آن‌ها کار خوبی بود که از سال ۹۸ آغاز و در سال جاری پررنگ شد و این روند باید ادامه داشته باشد.

باید شرایطی فراهم شود تا صنوف تولیدی نیز به ‌عنوان بنگاه‌های اقتصادی خرد و کوچک جایگاه خود را در سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران پیدا کنند.

 

وی در ادامه، افزود:

در مناطق محروم ۱۲ استان تدابیر ویژه‌ای از سوی وزارت صنعت در دستور کار قرار گرفته که باید برنامه منسجمی برای آن‌ها در نظر گرفته شود.

 

معاون طرح و برنامه وزارت صنعت در پایان با اشاره به پتانسیل بالای سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران از نظر زیرمجموعه‌های استانی و نیروی انسانی، تصریح کرد:

این سازمان توسعه‌ای با این ظرفیت خود یک وزارتخانه محسوب می‌شود و باید تلاش شود از ظرفیت آن به ‌درستی و در راستای ارتقاء صنعت کشور استفاده شود.

 

 

اخبار مهم صنایع:

سبک جدیدی از جدول ۱۷ در لایحه بودجه ۱۴۰۰
اظهارات موافقان و مخالفان کلیات طرح توسعه و تولید پایدار زنجیره فولاد
مابه التفاوت حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی چگونه به دست مردم می‌رسد؟

 

 

*** معرفی علی رسولیان به عنوان مدیرعامل سازمان صنایع کوچک

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، گفتنی است که در نشستی که با حضور معاون امور صنایع، معاون طرح و برنامه و سرپرست معاونت توسعه مدیریت، منابع و امور استان‌های وزارت صنعت و همچنین معاون وزیر و رئیس هیئت عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران برگزار شد، از خدمات محسن صالحی‌نیا تقدیر و علی رسولیان به ‌عنوان معاون وزیر، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران معرفی شد.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 17 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول