کد خبر:253388
پ
ذوب‌آهن اصفهان
خبرگزاری صنایع گزارش می‌دهد:

مدال افتخار ملی صادرات به ذوب‌آهن اصفهان رسید

ذوب‌آهن اصفهان در آیین تجلیل از صادرکنندگان کشوری، به عنوان تنها مدال‌آور ملی صادرکنندگان سال ۹۹ بالاترین نشان صادرات کشور انتخاب شد.

ذوب‌آهن اصفهان در آیین تجلیل از صادرکنندگان کشوری، به عنوان تنها مدال‌آور ملی صادرکنندگان سال ۹۹ بالاترین نشان صادرات کشور انتخاب شد.

 

*** تولید محصولات صنعتی جدید

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، منصور یزدی‌زاده ضمن تبریک کسب این توفیق ارزشمند به تمامی تلاشگران ذوب‌آهن و مجموعه فولاد کشور، عوامل انتخاب این شرکت را بدین شرح، بیان کرد:

تداوم رشد صادرات، افزایش تعداد بازارهای هدف صادراتی، افزایش صادرات محصولات فولادی به کشورهای منطقه، آفریقایی، آسیای جنوب شرقی، حفظ کیفیت برتر محصولات، برگشت بالغ بر ۱۰۰ درصد ارز حاصل از صادرات به چرخه اقتصادی کشور، ثبت جهانی برند و لوگوی ذوب‌آهن اصفهانESCO   ZOBESCO.

 

وی با اشاره به رشد تولید محصولات ساختمانی در کشور، گفت:

ذوب‌آهن اصفهان دو هدف عمده را مد نظر دارد که شامل تولید محصولات صنعتی جدید از جمله تولید ریل ملی و توسعه شبکه ریلی کشور و همچنین توسعه بازارهای صادراتی می‌باشد که تمامی تلاشگران ذوب آهن در دستیابی به این دو هدف، نقش آفرین اصلی هستند و در حال حاضر نیز صادرات ریل که تا سال ۹۸ واردکننده آن بودیم آغاز شده است.

 

 

اخبار مهم صنایع:

تصمیم سران قوا به ابقای ارز ۴۲۰۰ تومانی

کلیات طرح توسعه و تولید پایدار زنجیره فولاد؛موافقان و مخالفان

سبک جدیدی از جدول ۱۷ در لایحه بودجه ۱۴۰۰

 

 

*** موانع توسعه صادرات

 

مدیرعامل ذوب‌آهن در پایان در خصوص موانع توسعه صادرات، اظهار داشت:

در این خصوص با چالش‌هایی مواجه هستیم که مربوط به تحریم‌های ظالمانه استکبار و بعضا نیز برخی مشکلات داخلی هستیم که به لطف خدا امید است با همت و همدلی همه مسئولین این موانع برطرف گردد و رشد و شکوفایی اقتصادی و اقتدار بیش از پیش ایران اسلامی را در عرصه‌های جهانی شاهد باشیم .

این شرکت تاکنون هفت بار در سال‌های ۸۰- ۸۵- ۸۸- ۹۱- ۹۲- ۹۵-۹۷ صادرکننده نمونه ملی کشور و در سال ۹۳ نیز صادرکننده ممتاز کشور شده بود.

 

*** تنها مدال آور ملی صادرکنندگان سال ۹۹

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، در آیین تجلیل از صادرکنندگان کشوری، ذوب‌آهن اصفهان به عنوان تنها مدال آور ملی صادرکنندگان سال ۹۹ ( بالاترین نشان صادرات کشور) انتخاب و  مدیرعامل این شرکت، لوح و تندیس ویژه این مراسم را از معاون اول رئیس جمهور و وزیر صنعت ۲۲ دی ماه در اتاق بازرگانی صنایع و معادن کشاورزی ایران دریافت نمود.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + پنج =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول