اخبار برگزیده

کد خبر:253369
پ
۲۰۲۱۰۱۱۲۰۸۴۹۰۵۶۰۵
مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری مس سرچشمه خبر داد

اصلاحات ساختاری در سرچشمه با هدف کسب بازدهی بیشتر

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری مس سرچشمه از اصلاحات ساختاری در سرچشمه با هدف کسب بازدهی بیشتر خبر داد.

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری مس سرچشمه از اصلاحات ساختاری در سرچشمه با هدف کسب بازدهی بیشتر خبر داد.

 

*** اصلاحات ساختاری در مس سرچشمه

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، میلاد شمس درباره اصلاحات در مس سرچشمه، اظهار داشت:

در ادامه اصلاحات ساختاری و با هدف افزایش بهره‌وری و بازدهی بیشتر این شرکت هفته جاری فهرست کلیه شرکت‌های فرعی که قابلیت پذیرش در شرکت‌های بورس اوراق بهادار تهران و فرابورس ایران را دارند تحویل کارشناسان سازمان بورس و اوراق بهادار می‌شود.

در کنار این اقدام به‌طور همزمان اصلاحات لازم در شرکت‌های فرعی به‌منظور حصول شرایط لازم برای پذیرش شرکت‌های مذکور انجام می‌شود تا با بهترین شرایط ممکن عرضه شرکت‌ها، صورت گیرد.

به این منظور هماهنگی‌های مورد نیاز با برخی از شرکت‌های تأمین سرمایه که تجربه خوبی در ارائه خدمات مشاوره پذیرش دارند صورت گرفته و امیدواریم با تلاش‌های همکاران در بهترین و کمترین زمان ممکن این امر محقق شود.

 

وی به گزارش توجیهی افزایش سرمایه تهیه‌شده توسط شرکت توسعه و عمران کرمان که عمدتاً از محل تجدید ارزیابی سرمایه‌گذاری‌ها در شرکت آرین ماهتاب گستر صورت می‌گیرد اشاره کرد و گفت:

پس از ارائه گزارش کارشناسی شرکت مذکور، ارزش واقعی سرمایه‌گذاری، شرکت سرمایه‌گذاری مس سرچشمه در شرکت آریان ماهتاب گستر نیز مشخص شده و سهامداران شرکت سرمایه‌گذاری مس سرچشمه تا حدود زیادی به ارزش ذاتی سهم این شرکت که با ارزش معاملاتی آن فاصله معناداری دارد، دست خواهند یافت.

 

*** رشد حجم معاملات سهم شرکت

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری مس سرچشمه در پایان، اظهار داشت:

به همین خاطر ذکر این نکته ضروری است که حجم معاملات سهم شرکت و رشد ارزش سهام آن‌که از هفته پیش آغاز گردیده در ارتباط با بخشی از اصلاحات ساختاری بوده که از هفته قبل آغازشده و امیدواریم با ارائه گزارش هفتگی و ماهانه، سهامداران را از آخرین وضعیت اصلاحات صورت گرفته در شرکت مطلع کنیم.

امیدواریم مسیر جدیدی که برای شرکت سرمایه گذاری مس سرچشمه طراحی شده بیشترین و بهترین بازدهی را برای سهامداران به ارمغان آورده وبتوانند با اطمینان در سهام این شرکت سرمایه‌گذاری کنند.

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − ده =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول