کد خبر:252922
پ
نفت
خبرگزاری صنایع گزارش می‌دهد:

قیمت نفت خام در معاملات ۲۲ دی‌ماه کاهش پیدا کرد

قیمت نفت خام در معاملات روز دوشنبه تحت تاثیر تشدید مجدد پاندمی کرونا در جهان و به ویژه افزایش تعداد مبتلایان جدید در چین، افت کرد.

قیمت نفت خام در معاملات روز دوشنبه تحت تاثیر تشدید مجدد پاندمی کرونا در جهان و به ویژه افزایش تعداد مبتلایان جدید در چین، افت کرد.

 

*** قیمت نفت خام

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، قیمت نفت خام در معاملات ۲۲ دی‌ماه، تحت تأثیر تشدید مجدد پاندمی کرونا در جهان و به ویژه افزایش تعداد مبتلایان جدید در چین، سقوط کرد.

تا ساعت ۷:۲۰ به وقت تهران، قیمت پیش‌خرید هر بشکه نفت خام برنت دریای شمال، بنچ‌مارک بین‌المللی قیمت نفت، ۱.۲۳ درصد یا ۶۹ سنت سقوط کرد و به ۵۵.۳۰ دلار بازگشت.

قیمت پیش‌خرید هر بشکه نفت خام نیمه‌سنگین تگزاس غرب آمریکا هم ۰.۸۸ درصد یا ۴۶ سنت افت کرد و به ۵۱.۷۸ دلار بازگشت.

قیمت نفت خام برنت در آغاز معاملات امروز تا ۵۶.۳۹ دلار هم بالا رفته بود که این بالاترین سطح از ۲۵ فوریه ۲۰۲۰ تا کنون است. برنت در ۴ جلسه قبلی هم رشد کرده بود.

شایان ذکر است، چین دیروز اعلام کرد تعداد مبتلایان جدید روزانه در استان هبه چین که در نزدیکی پایتخت این کشور است، در حال رشد می‌باشد.

 

 

اخبار مهم صنایع:

سبک جدیدی از جدول ۱۷ در لایحه بودجه ۱۴۰۰

اجرای کامل قانون جدید چک از فروردین ۱۴۰۰

مصوبه فولادی وزیر صنعت لغو شد

 

 

*** قیمت نفت در معاملات ۱۹ دی‌ماه

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، قیمت هر بشکه نفت برنت دریای شمال در معاملات ۱۹ دی‌ماه با ۱۶ سنت افزایش، معادل ۰٫۲۸ درصد رشد به ۵۴ دلار و ۵۴ سنت رسید.

قیمت نفت خام آمریکا نیز برای تحویل در ماه فوریه با ۱۵ سنت معادل ۰٫۳۰ درصد رشد به ۵۰ دلار و ۹۸ سنت رسید.

شایان ذکر است، ۱۸ دی‌ماه نفت برنت به بالاترین رقم از ماه فوریه یعنی ۵۴ دلار و ۹۰ سنت رسیده بود، همچنین نفت خام آمریکا شاهد رشد ۰٫۴ درصدی بود و به بالاترین رقم از ماه فوریه یعنی ۵۱ دلار و ۲۸ سنت رسید.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 3 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول