کد خبر:252766
پ
رییس دفتر رئیس جمهوری
خبرگزاری صنایع گزارش می‌دهد:

گزارش رییس‌دفتر رئیس‌جمهوری از پیگیری درخواست ساکنان روستای نوقند

رییس‌دفتر رئیس‌جمهوری با تاکید بر اینکه توسعه و تسهیل ارتباطات روستایی از برنامه‌های محوری دولت است، گزارشی از روند پیگیری درخواست ساکنان روستای نوقند استان خراسان جنوبی درباره تقویت آنتن‌دهی اینترنت همراه ارائه داد.

رییس‌دفتر رئیس‌جمهوری با تاکید بر اینکه توسعه و تسهیل ارتباطات روستایی از برنامه‌های محوری دولت است، گزارشی از روند پیگیری درخواست ساکنان روستای نوقند استان خراسان جنوبی درباره تقویت آنتن‌دهی اینترنت همراه ارائه داد.

 

***  روند پیگیری درخواست ساکنان روستای نوقند 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، محمود واعظی در حساب شخصی خود با انتشار تصاویری از آغاز عملیات اجرایی تقویت آنتن‌دهی اینترنت همراه در روستای نوقند از روستاهای استان خراسان جنوبی، نوشت:

توسعه ارتباطات در دولت، چه در زمانی که بنده مسئولیت داشتم و چه در دولت دوازدهم که آذری جهرمی عهده‌دار مسئولیت شد، جزء راهبردهای اصلی دولت بوده، اهمیت این راهبرد و فواید آن، در ایام کرونا خیلی خوب به چشم آمد.

تصویری که می‌بینید مربوط به آماده‌سازی زیرساخت نصب دکل تقویت اینترنت همراه در روستای نوقند در استان خراسان جنوبی است.

چندی پیش یکی از ساکنان این روستا به نمایندگی از اهالی منطقه، در صفحه شخصی، از بنده نسبت به تقویت آنتن‌دهی اینترنت همراه درخواست کمک کرد و من این مسئله را به وزیر ارتباطات منتقل کردم.

خوشبختانه همان مخاطب، حالا با ارسال این دو تصویر اعلام کرده که مقدمات تقویت اینترنت همراه نوقند و روستاهای حومه در حال انجام و نسبت به حقیر و وزیر جوان ابراز لطف و محبت کرده است.

با وجود ازدیاد مشغله‌ها و کارهای مختلف، معمولاً سعی می‌کنم پیام‌های مردم را در شبکه‌های اجتماعی که در آن حضور دارم، بخوانم.

درخواست‌های متعددی مطرح می‌شود که بعضاً از توان من خارج است و شرمنده می‌شوم، اما درخواست‌هایی را که قابل تحقق هستند، حتماً پیگیری می‌کنم.

 

 

اخبار مهم صنایع:

آمادگی مجلس برای برخورد قانونی با وزارت صنعت

وزارت صنعت، مسئول توقف صادرات محصولات ذوب آهن است

 

 

*** توسعه و تسهیل ارتباطات روستایی

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، نوقند سومین روستایی است که پس از درخواست مخاطبان در صفحه شخصی از بنده و مساعدت وزیر ارتباطات، صاحب اینترنت پرسرعت همراه می‌شود.

توسعه و تسهیل ارتباطات روستایی البته جزء برنامه‌های محوری دولت است و در این زمینه کارنامه وزارت ارتباطات درخشان بوده. با این همه ولی هنوز هستند روستاهایی که مشکلاتی از این قبیل دارند و امیدواریم تا پایان دولت، تعداد آنها به حداقل برسد.

 

 

 

انتهای پیام///

 

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − یک =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول