کد خبر:252693
پ
کیانی بختیاری
مدیر عامل سازمان مدیریت صنعتی:

انجام بیش از ۵۰۰۰ پروژه مشاوره در سازمان مدیریت صنعتی

مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی از انجام بیش از ۵۰۰۰ پروژه مشاوره در سازمان مدیریت صنعتی خبر داد.

مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی از انجام بیش از ۵۰۰۰ پروژه مشاوره در سازمان مدیریت صنعتی خبر داد.

 

*** پرورش مشاوران حرفه‌ای کسب و کار

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، ابوالفضل کیانی بختیاری در همایش آنلاین پرورش مشاوران حرفه‌ای کسب و کار، شبکه مشاوران سازمان مدیریت صنعتی (شمسا) را واجد این تکنولوژی دانست و به شرکت کنندگان اطمینان داد تمامی فناوری‌ها و برترین مشاوران در این شبکه به کار گرفته خواهند شد.

وی ابراز امیدواری کرد کسانی که در دوره‌های پرورش مشاوران حرفه‌ای کسب و کار شرکت می‌کنند به عنوان مشاوران ارشد در سازمان مد‌یریت صنعتی مشغول به فعالیت شوند و پروژه‌ها و طرح‌های ملی را رقم بزنند.

مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی، در بخش دیگری از سخنان خود تمامی پیشرفت‌های حوزه صنعت جهان را دارای دو رویکرد همپایه‌سازی صنعتی و همچنین جهش در تولید عنوان نمود که در هر دو مورد مشاور کسب و کار نقش عمده ای به عهده دارد.

 

*** ۵۰۰۰ پروژه مشاوره در سازمان مدیریت صنعتی

 

کیانی بختیاری با اشاره به انجام بیش از ۵۰۰۰ پروژه مشاوره در سطح بنگاه‌های خصوصی و سازمان های دولتی، در سازمان مد‌یریت صنعتی، به تعریف جدید از نیروی انسانی بعنوان نیروی انسانی بالقوه پرداخت و اظهار داشت:

دو هدف در شبکه شمسا دنبال می‌شود، اول شناسایی و توانمندسازی علاقمندان به صنعت مشاوره و دوم کمک به دستیابی فعالان این حوزه جهت دستیابی به سطوح ارشدیت.

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود اساس شکل‌گیری سازمان مدیریت صنعتی را بر مبنای مشاوره دانست و به بیان شکل‌گیری کلینیک‌های صنعت در ابتدای تاسیس این سازمان و نجات صنایع از بحران پرداخت.

 

 

اخبار مهم صنایع:

وزارت صنعت، مسئول توقف صادرات محصولات ذوب آهن است

آمادگی مجلس برای برخورد قانونی با وزارت صنعت

لایحه تجارت، چندوجهی است

 

 

*** حل مسائل صنعت و بنگاه‌های مشخص

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مدیر عامل سازمان مد‌یریت صنعتی در پایان با نویددهی به استفاده از بورسیه برای شرکت کنندگان با مدارج بالا و ارجاع طرح‌های مشاوره‌ای سازمان مد‌‌یریت صنعتی به این افراد، پیرامون برندسازی مشاوران برای حل مساله صنعت و بنگاه‌های مشخص، اظهار کرد:

فارغ التحصیلان سازمان مدیریت صنعتی در گذشته تنها در صورتی موفق به اخذ مدرک سازمان می شدند که مساله‌ای از صنعت را حل می‌کردند و از این راه به صورت کاربردی، توانمند‌سازی در آن‌ها صورت می‌پذیرفت.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 4 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول