کد خبر:252883
پ
کمیسیون صنایع
خبرگزاری صنایع گزارش می‌دهد:

مخالفت کمیسیون صنایع با واردات اتوبوس دست دوم

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، نامه کمیسیون صنایع و معادن مجلس در مخالفت با مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا درخصوص واردات اتوبوس دست دوم را قرائت کرد.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، نامه کمیسیون صنایع و معادن مجلس در مخالفت با مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا درخصوص واردات اتوبوس دست دوم را قرائت کرد.

 

*** مخالفت با واردات اتوبوس دست دوم

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، نامه کمیسیون صنایع معادن مجلس که در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی توسط علی نیکزاد قرائت شد.

متن این نامه به شرح زیر است:

اخیرا اقدام مبارکی در حوزه تولید خودروهای سنگین و نیمه سنگین، دیزلی به وقوع پیوسته است، با انعقاد قرارداد شهرداری تهران، مشهد، همدان، کرمان با ایران خودرو دیزل موجب احیای این مجموعه شده و صدها دستگاه اتوبوس، ون، کشنده و کامیون، امید را در دل کارکنان، کارگران و مصرف کنندگان ایجاد نمود، متاسفانه روز گذشته معاون اول رئیس جمهور دور از انتظار همه صنعتگران و دلسوزان اعلام نمود که با تصویب ستاد کرونا مقرر شد اتوبوس دست دوم وارد نمایند، این اقدام خلاف مصالح کشور، منافع ملی و سرکوب تولیدکنندگان داخلی است و مجلس اجازه چنین کاری را نمی دهد، بانک مرکزی ارز ندهد، وزیر بهداشت مراقب باشد که مافیای واردات پشت ستاد کرونا سنگر نگیرد.

 

 

اخبار مهم صنایع:

درخواست تحقیق و تفحص از عوامل اثرگذار بر بازار سرمایه

غیبت قابل توجه رزم حسینی در جلسه معاون اول و مسئولان و فعالان بازار سرمایه

بهره‌برداری از چندین طرح صنعتی همراه با آمار و ارقام قابل تامل

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 4 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول