کد خبر:252193
پ
شهباز حسن پور
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس:

کشور به کارگاه بزرگ سازندگی تبدیل می‌شود

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس معتقد است، در راستای حمایت از کارآفرینان و سرمایه‌گذاران، کشور به یک کارگاه بزرگ سازندگی تبدیل خواهد شد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس معتقد است، در راستای حمایت از کارآفرینان و سرمایه‌گذاران، کشور به یک کارگاه بزرگ سازندگی تبدیل خواهد شد.

 

*** تبدیل کشور به کارگاه بزرگ سازندگی

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، شهباز حسن‌پور در حاشیه سفر وزیر صنعت به شهرستان شهربابک برای افتتاح پروژه‌های شرکت ملی مس، اظهار کرد:

با تصمیمات بزرگی که وزیر صنعت برای روشن‌شدن وضعیت معادن بلاتکلیف گرفته، شاهد جهش بزرگی هم در تولید و هم در اشتغال خواهیم بود.

وی از روزی که تصدی این وزارتخانه را بر عهده گرفت حمایت از کارآفرینان و سرمایه‌گذاران را به‌صورت جدی در دستور کار وزارتخانه قرار داد که با این اتفاقات به‌زودی شاهد آن خواهیم بود که کشور به کارگاه بزرگ سازندگی تبدیل شود.

 

 

همچنین بخوانید:

سفر وزیر صنعت به استان کرمان؛ نقطه انحرافی یا سفر استانی؟

حضور وزیر صنعت در کرمان

پرداخت ۵۲ هزار میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای راکد کشور

 

 

*** حضور وزیر در استان‌ها

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در پایان با تاکید بر فعالیت تمامی بخش‌های صنعتی خرد خصوصا صنایع مستقر در شهرک‌های صنعتی و همچنین پارلمان‌های متعدد اقتصادی از جمله اتاق بازرگانی، اتاق تعاون و اتاق اصناف که هماهنگ با سیاست‌های وزاتخانه حرکت می‌کنند، بیان کرد:

هماهنگی مجموعه بزرگ وزارتخانه با نمایندگان مجلس در مسیر حل مشکلات مردم قرار گرفته و هر هفته شاهد حضور وزیر در یکی از استان‌های کشور هستیم.

امروز وقتی می‌بینیم در شهرستان شهربابک ده هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری صورت می‌گیرد بایستی سجده شکر به‌جای آورد.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 1 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول