کد خبر:252518
پ
وزیر صنعت
با دستور معاون اول ریاست جمهوری

مصوبه فولادی وزیر صنعت لغو شد/غیبت قابل توجه رزم حسینی در جلسه معاون اول و مسئولان و فعالان بازار سرمایه

مصوبه فولادی وزیر صنعت در حالی با دستور معاون اول رئیس‌جمهور لغو و بلا اعتبار شد که خود رزم حسینی در این جلسه مهم حضور نداشت.

مصوبه فولادی وزیر صنعت در حالی با دستور معاون اول رئیس‌جمهور لغو و بلا اعتبار شد که خود رزم حسینی در این جلسه مهم حضور نداشت.

 

*** جلسه معاون اول رئیس‌جمهور با فعالان بازار سرمایه

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، معاون اول رئیس‌جمهوری امروز با مدیران هلدینگ‌ها و شرکت‌های حقوقی فعال در بازار سرمایه، جلسه داشت.

در این جلسه که وزرای نفت، اقتصاد و رفاه به‌همراه روسای بورس و تامین اجتماعی در آن حاضر بودند، شیوه‌نامه قیمت گذاری فولاد که از سوی معاونت وزارت صمت صادر شده بود، مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 

*** لغو مصوبه فولادی وزیر صنعت

 

در نهایت پس از بحث و بررسی پیرامون مصوبه فولادی وزیر صنعت که با حاشیه‌ها و انتقادهای زیادی نیز روبرو شده بود، با دستور معاون اول ریاست جمهوری، بخشنامه شیوه‌نامه قیمت‌گذاری فولاد بلا اعتبار اعلام شد.

 

*** غیبت وزیر صنعت در جلسه

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، در جلسه امروز که با حضور مسئولین مرتبط این حوزه از جمله وزرای نفت، اقتصاد، رفاه و روسای بورس و تامین اجتماعی، برگزار شد، وزیر صنعت به عنوان متولی اصلی بخش تولید و واحدهای بزرگ بورسی در این نشست غایب بود که از همان ابتدا این غیبت، نظر محافل سیاسی و رسانه‌ای را به خود جلب کرد.
در حال حاضر، هنوز دلیل این غیبت رزم‌حسینی در جلسه‌ای در این سطح و اهمیت، مشخص نیست.
در فضای مجازی و خبرهای تایید نشده برخی از دعوت نشدن وی به این جلسه سخن می‌گویند و برخی نیز از امتناع وزیر صنعت برای شرکت در این جلسه، سخن گفتند، دقیقا شبیه زمانی که وی در جلسه گذشته هیئت دولت حاضر نشد.
در آن زمان نیز برخی می‌گفتند، رئیس جمهور از حضور وی جلوگیری کرده و برخی می‌گفتند، رزم حسینی از رفتن به این جلسه خودداری کرده است.

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × سه =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول