کد خبر:252263
پ
سازمان هواپیمایی کشوری
خبرگزاری صنایع گزارش می‌دهد:

سازمان هواپیمایی پرواز تهران-لندن با ایرلاین‌های منطقه را ممنوع کرد

براساس اعلام سازمان هواپیمایی کشوری، فروش بلیت تهران-لندن اعم از مستقیم و غیر مستقیم برای جلوگیری از شیوع کرونای انگلیسی، ممنوع است.

براساس اعلام سازمان هواپیمایی کشوری، فروش بلیت تهران-لندن اعم از مستقیم و غیر مستقیم برای جلوگیری از شیوع کرونای انگلیسی، ممنوع است.

 

*** ممنوعیت پرواز تهران-لندن

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، در پی انتشار گزارشی در ۱۴ دی ماه مبنی بر فروش بلیت پروازهای کانکشن (غیر مستقیم) تهران-لندن از سوی برخی آژانس‌های هواپیمایی و با استفاده از پروازهای ایرلاین‌های منطقه، سازمان هواپیمایی کشوری در ۱۸ دی ماه در ابلاغیه ای خطاب به کلیه شرکت‌های هواپیمایی داخلی، خارجی و آژانس‌های هواپیمایی و وب‌سایت‌ها و پلتفرم‌های فروش بلیت هواپیما، فروش بلیت مستقیم یا غیر مستقیم تهران-لندن را به دلیل جلوگیری از شیوع ویروی کرونای انگلیسی و به دستور وزارت بهداشت، ممنوع کرد.

گفتنی است نام شرکت‌هایی که پروازهای کانکشن تهران-لندن دارند برده شده بود که در ابلاغیه سازمان هواپیمایی کشوری، نیز شرکت‌های پگاسوس، ترکیش ایرلاینز، امارات و قطر ایر ویز نیز ذکر شده است.

 

 

اخبار مهم صنایع:

دولت باید بستر توسعه صادرات را فراهم کند

هشدار ذوب‌آهن اصفهان به گمرک ایران

کمیسیون تلفیق به دنبال شفاف‌سازی ارقام پنهان در بودجه ۱۴۰۰ است

 

 

*** ابلاغیه معاون هوانوردی و امور بین‌الملل سازمان هواپیمایی 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، معاون هوانوردی و امور بین‌الملل سازمان هواپیمایی کشوری در این ابلاغیه به شرکت‌های هواپیمایی خارجی که پرواز کانکشن دارند، تذکر داده است تا اگر این پروازها از مبدأ لندن به مقصد تهران انجام شود، از پذیرش مسافران آن در فرودگاه امام خمینی (ره) جلوگیری به عمل خواهد آمد.

ضمن اینکه به کلیه ایرلاین‌های کشورهای همسایه و منطقه شامل عمان، عراق، ارمنستان، آذربایجان، ترکیه، امارات و قطر نیز تذکر داده شده است که از سوار کردن مسافرانی که با پرواز کانکشن از لندن عازم ایران هستند، خودداری کنند.

 

سازمان هواپیمایی

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − دو =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول