کد خبر:251360
پ
اسلامی
وزیر راه و شهرسازی:

افزایش قیمت در بخش حمل و نقل؛ گرانی یا کیفیت؟

وزیر راه و شهرسازی، هدف از افزایش‌ قیمت‌ها در سیستم حمل و نقل را ارتقای وضعیت ناوگان حمل و نقل و بهبود کیفیت ارائه خدمات به مردم دانست.

وزیر راه و شهرسازی، هدف از افزایش‌ قیمت‌ها در سیستم حمل و نقل را ارتقای وضعیت ناوگان حمل و نقل و بهبود کیفیت ارائه خدمات به مردم دانست.

 

*** افزایش قابلیت حمل و نقل در حوزه بار و مسافر 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، محمد اسلامی در نشست ۲۱۵ شورای‌ عالی هماهنگی ترابری کشور در خصوص نتایج این جلسه در حوزه حمل و نقل، اظهار کرد:

تکلیف ما کارآمدسازی نظام حمل و نقل و لجستیک کشور بوده، دشمن همواره تلاش کرده است با رفتاری غیرانسانی این بخش را ناکارآمد کند یا به تحلیل ببرد.

امروز باید قابلیت حمل و نقل کشور را در حوزه بار و مسافر بالا ببریم تا از این طریق هم با تحریم مقابله کنیم و هم اینکه بر کیفیت حمل و نقل و لجستیک کشور اضافه کنیم.

 

*** ارتقای ناوگان جهت افزایش کیفیت خدمات به مردم

 

وی درباره مهم‌ترین تکلیف شورای هماهنگی ترابری کشور، تصریح کرد:

شورای هماهنگی ترابری کشور مهم‌ترین تکلیفی که بر عهده دارد این است که بتواند از این میراث و از این ثروت حراست کند و آن را ارتقا دهد.

 

وزیر راه و شهرسازی، هدف از افزایش‌ قیمت‌ها در سیستم حمل و نقل را ارتقای وضعیت ناوگان حمل و نقل و بهبود کیفیت ارائه خدمات به مردم دانست و گفت:

بدون داشتن یک حمل‌ و نقل کارآمد و با قیمت‌های واقعی، نمی‌توانیم نقش خودمان را به درستی ایفا کنیم.

اگر ما به دلایلی با افزایش‌ قیمت موافقت می‌کنیم صرفاً هدف ما ارتقای ناوگان جهت افزایش کیفیت خدمات به مردم است.

اینکه بخواهیم کنار بکشیم و شاهد از بین رفتن صنعت حمل‌ و نقل کشور باشیم برای ما مقدور نیست، ما نمی‌توانیم با سد کردن خدمات و جلوگیری از افزایش قیمت‌ها شاهد اضمحلال صنعت حمل‌ و نقل باشیم.

ما نمی‌توانیم با اقدامات ناسازنده شاهد نامیراشدن ناوگان کشورمان باشیم و در تلاش هستیم تا با اخذ تصمیمات سازنده، ارتقا و نوسازی ناوگان و افزایش خدمات را برای مردم کشورمان فراهم کنیم. 

 

*** ارائه گزارشی از آخرین رویدادها در خصوص افزایش نرخ ناوگان حمل‌ و نقل

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، در این نشست که شهرام آدم نژاد، معاون حمل‌ و نقل وزیر راه و شهرسازی و رضا نفیسی، رئیس مرکز تدوین مقررات، ایمنی حمل‌ و نقل، پدافند غیرعامل و مدیریت بحران وزارت راه و شهرسازی به ‌طور حقیقی و دیگر اعضای این شورا به شکل مجازی و از طریق ویدئو کنفرانس حضور داشتند، گزارشی از آخرین رویدادها در خصوص افزایش نرخ ناوگان حمل‌ و نقل به وزیر راه و شهرسازی ارائه شد.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 6 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول