کد خبر:251309
پ
معاون عمرانی و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور
معاون عمرانی و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور:

تصویب انحلال شورای شهرساری در هیئت مرکزی حل اختلاف

معاون عمرانی و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور از تصویب انحلال شورای شهرساری در هیئت مرکزی حل اختلاف و رسیدگی به شکایات شوراهای کشور خبر داد.

معاون عمرانی و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور از تصویب انحلال شورای شهرساری در هیئت مرکزی حل اختلاف و رسیدگی به شکایات شوراهای کشور خبر داد.

 

*** تصویب انحلال شورای شهرساری

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مهدی جمالی‌نژاد در خصوص تصویب انحلال شورای شهرساری، اظهار کرد:

در ۱۸۸ امین جلسه شورای مرکزی حل اختلاف و رسیدگی به شکایات شوراها در وزارت کشور، موضوع انحلال شورای اسلامی شهرساری بررسی و با توجه به شرایط فعلی اعضا و عدم حد نصاب برای تشکیل جلسات، رای هیئت استانی مبنی بر انحلال شورا تایید شد.

 

*** تعیین استاندار مازندران به عنوان قائم مقام شورا

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، معاون عمرانی و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور در پایان با بیان اینکه شورای اسلامی شهرساری به عنوان اولین شورای شهر مرکز استانی است که در دوره پنجم فعالیت شوراها منحل شده است، اظهار کرد:

وزارت کشور با جدیت بر عملکرد و فعالیت همه شوراهای شهر و روستاهای کشور نظارت داشته و در صورت مشاهده یا اعلام تخلف بدون اغماض و چشم پوشی با اهتمام فراوان با آن برخورد قانونی لازم را به عمل می‌آورد.

با انحلال شورای اسلامی شهرساری، استاندار مازندران به عنوان قائم مقام شورا توسط وزارت کشور تعیین می‌شود تا شهرداری بتواند همچون گذشته به ارائه خدمات به شهروندان با جدیت بپردازد.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − یک =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول