کد خبر:250926
پ
نفت
خبرگزاری صنایع گزارش می‌دهد:

قیمت نفت خام سقوط کرد

قیمت نفت خام در پایان معاملات ۱۵ دی‌ماه با تاخیر در تصمیم‌گیری اوپک پلاس در مورد تولید نفت این گروه هرچه سود کرده بود را از دست داد و سقوط کرد.

قیمت نفت خام در پایان معاملات ۱۵ دی‌ماه با تاخیر در تصمیم‌گیری اوپک پلاس در مورد تولید نفت این گروه هرچه سود کرده بود را از دست داد و سقوط کرد.

 

*** سقوط قیمت نفت 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، قیمت نفت خام در پایان معاملات ۱۵ دی‌ماه با تأخیر در تصمیم‌گیری اوپک پلاس در مورد تولید نفت این گروه هرچه سود کرده بود را از دست داد و سقوط کرد.

قیمت‌های نفت در آغاز معاملات ۱۶ دی‌ماه توانستند روند صعودی خود را بازیابند و بخشی از این سقوط را جبران کنند.

تا ساعت ۷:۱۶ به وقت تهران، قیمت هر بشکه نفت خام برنت ۰.۲۰ درصد یا ۱۰ سنت رشد کرد و به ۵۱.۱۶ دلار رسید. این شاخص در معاملات ۱۵ دی‌ماه ۱ درصد جهش کرد و به ۵۳ دلار نزدیک شد اما در ادامه این سود را از دست داد و با سقوط ۱ درصدی به کار خود پایان داد.

 

*** قیمت نفت خام 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، قیمت پیش‌خرید هر بشکه نفت خام نیمه‌سنگین تگزاس غرب آمریکا تا ساعت ۷:۱۸ ۱۶ دی‌ماه به وقت تهران ۰.۲۷ درصد یا ۱۳ سنت رشد کرد و به ۴۷.۷۵ دلار بازگشت.

این شاخص در معاملات ۱۵ دی ماه ابتدا ۱ درصد جهش کرد اما در ادامه این سود را از دست داد و با سقوط ۱.۸۵ درصدی به کار خود پایان داد.

قیمت‌های نفت پس از آن دچار نوسان شدند که اعضای اوپک پلاس در دیدار ۱۵ دی‌ماه خود نتوانستند در مورد افزایش تولید نفت ماه فوریه به توافق برسند و قرار شد دوباره در ۱۶ دی‌ماه دیدار کنند.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − 4 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول