کد خبر:251357
پ
عرضه اولیه
خبرگزاری صنایع گزارش می‌دهد:

عرضه اولیه سهام شرکت سپیدار سیستم آسیا در فرابورس

بخشی از سهام شرکت سپیدار سیستم آسیا، با نماد معاملاتی سپیدار در بازار دوم فرابورس ایران، عرضه اولیه می‌شود.

بخشی از سهام شرکت سپیدار سیستم آسیا، با نماد معاملاتی سپیدار در بازار دوم فرابورس ایران، عرضه اولیه می‌شود.

 

*** جزئیات عرضه اولیه سپیدار

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، تعداد ۳۰ میلیون سهم شرکت سپیدار سیستم آسیا معادل ۱۵ درصد سهام این شرکت در روز ۱۷ دی‌ماه با نماد معاملاتی سپیدار در بازار دوم فرابورس ایران عرضه اولیه می‌شود.

این میزان سهام در محدوده قیمتی ۳۸۰۰ تا ۳۹۸۰ تومان برای هر سهم و با سهمیه ۱۵ سهمی برای هر کد حقیقی و حقوقی عر‌ضه خواهد شد.

همچنین مدیر این عر‌ضه شرکت کارگزاری مفید و متعهدین خرید نیز شرکت مدیریت سرمایه‌گذاری آینده‌نگر دانا (سهامی خاص) به میزان ۳۳٫۳ درصد و شرکت کارگزاری مفید (سهامی خاص) به میزان ۱۶٫۷ درصد از سهام قابل عرضه در روز عر‌ضه اولیه می‌باشند.

گفتنی است تعداد ۳۰ میلیون سهم شرکت سپیدار سیستم آسیا در حالی عرضه اولیه می‌شود که از این تعداد، ۲۶ میلیون سهم در فرآیند کشف قیمت جهت عرضه به عموم اختصاص خواهد یافت و تعداد ۴ میلیون سهم این شرکت نیز در روز پس از عر‌ضه اولیه این شرکت به صندوق‌ها با ضریب تخصیصی بازاری هر دارنده واحد صندوق تعلق می‌گیرد.

 

*** شرکت سپیدار سیستم آسیا 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، بر اساس قانون، عر‌ضه اولیه سهام شرکت‌ها به صندوق‌های سرمایه‌گذاری در روز کاری بعد از عرضه اولیه با قیمت ثابت کشف شده در فرآیند عرضه اولیه صورت می‌پذیرد.

شایان ذکر است شرکت سپیدار سیستم آسیا یکی از زیرمجموعه‌های شرکت بورسی همکاران سیستم (با مالکیت ۹۹٫۹ درصدی) است که سال ۸۷ با هدف عرضه انحصاری سیستم حسابداری سپیدار و نرم‌افزار فروشگاهی دشت و ارائه خدمات به مشتریان این دو محصول تاسیس شده است.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × پنج =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول