کد خبر:251255
پ
علی فاضلی
عضو هیئت رئیسه اتاق اصناف:

بدون قید و بندهای سیاسی به داد اقتصاد کشور برسید

عضو هیئت رئیسه اتاق اصناف معتقد است، تمام نیروهای اقتصادی کشور باید بدون قید و بندها و گرایش‌های سیاسی برای کمک به اقتصاد کشور وارد میدان شوند.

عضو هیئت رئیسه اتاق اصناف معتقد است، تمام نیروهای اقتصادی کشور باید بدون قید و بندها و گرایش‌های سیاسی برای کمک به اقتصاد کشور وارد میدان شوند.

 

*** نیروهای اقتصادی وارد میدان شوند

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، علی فاضلی با حضور در نشست تحلیل وضعیت اقتصا‌د کش۰ور، بر اهمیت حضور و نقش آفرینی فعالان اقتصا‌‌دی و استفاده از نظر و مشاوره ایشان در سیاست‌گذاری و تصمیم‌گیری‌های اقتصا‌د‌ی تاکید کرد.

 

رئیس ائتلاف اقتصاد‌ی بنگاه‌های کوچک و متوسط در نشست جمعی از نخبگان اقتصاد‌ی کشور با غلامعلی حدادعادل، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس، اظهار داشت:

شرایط اقتصا‌د کشور به گونه‌ای است که باید تمام نیروهای اقتصا‌دی کشور بدون قید و بندها و گرایش‌های سیاسی، متحد شده و برای کمک به اقتصا‌د کشور وارد میدان شوند.

 

*** ظرفیت بالای بنگاه‌های اقتصادی کشور

 

وی وجود بیش از سه میلیون بنگاه در کشور را ظرفیت بالایی برای اقتصاد کشور دانست و تصریح کرد:

بیش از یک چهارم بنگاه‌های کشور را واحدهای صنعتی و صنوف تولیدی تشکیل می دهند که در صورت رفع موانع و حذف قوانین موازی و متعدد بازدارنده می توانند منویات رهبر  مبنی بر رونق و جهش تولید را اجرایی کنند.

 

فاضلی در ادامه افزود:

صنعتگران، تولیدکنندگان و نخبگان جوان کشورمان اثبات کردند که می‌توانند کشور را از واردات بسیاری محصولات بی نیاز کنند و از فشار تحریم‌ها، فرصت آفرینی کنند.

 

*** تحریم‌ها فرصت‌ساز شکوفایی ظرفیت‌ها

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، عضو هیئت رئیسه اتاق اصناف تهران در پایان ضمن قدردانی از حمایت‌های رئیس کمیسیون صنایع و معادن از ائتلاف اقتصادی بنگاه‌های کوچک و متوسط انقلاب اسلامی، از عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام دعوت کرد تا با حضور در جمع اعضای شورای مرکزی با ساختار، برنامه‌ها و اهداف ائتلاف آشنا شود و در نهایت با اشاره به اینکه نمی‌توان برخی مشکلات که تحریم‌های خصمانه بر کشور تحمیل کرده است را انکار کرد، اظهار داشت:

در مقابل باید این را هم بپذیریم که تحریم فرصتی فراهم کرد تا بسیاری ازظرفیت‌های شکوفا شود و صنعت کشورمان با خودباوری محصولاتی را تولید کردند که سال‌ها برای تأمین آنها به واردات وابسته بودیم.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 3 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول