کد خبر:251016
پ
بلیت
دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی:

هیچ ایرلاین داخلی، بلیت پروازهای داخلی خود را بالاتر از نرخ مصوب نفروخته است

دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی معتقد است که هیچ ایرلاین داخلی بلیت پروازهای داخلی خود را بالاتر از نرخ مصوب نفروخته و اگر سایتی گرانفروشی می‌کند باید با آن برخورد شود.

دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی معتقد است که هیچ ایرلاین داخلی بلیت پروازهای داخلی خود را بالاتر از نرخ مصوب نفروخته و اگر سایتی گرانفروشی می‌کند باید با آن برخورد شود.

 

*** هیچ شرکت هواپیمایی گران‌فروشی نکرده

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مقصود اسعدی سامانی درباره درخواست نمایندگان مجلس از سازمان هواپیمایی کشوری مبنی بر نظارت بیشتر بر قیمت بلیط هواپیما، اظهار کرد:

هیچ شرکت هواپیمایی داخلی بلیت پروازهای خود را فراتر از نرخی که اخیرا تصویب و ابلاغ شد، نفروخته است و همه ملزم به رعایت مصوبه شورای عالی هواپیمایی هستند.

 

وی با بیان اینکه نرخ بلیت هواپیما برای پروازهای داخلی در سایت انجمن شرکت‌های هواپیمایی منتشر شده و برای عموم قابل مشاهده است، گفت:

همه می‌توانند به نرخنامه مذکور مراجعه کرده و اگر تخلفی صورت می‌گیرد آن را به اطلاع دستگاه‌های نظارتی برساند تا برخورد شود.

 

دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی در پایان با تاکید بر این که مسلما چنین تخلفی از سوی ایرلاین‌های داخلی رخ نداده است، اظهار کرد:

اگر گران‌فروشی در این زمینه صورت گرفته، از سوی سایت‌های فروش بلیت هواپیما بوده که باید با آن‌ها برخورد لازم صورت گیرد.

 

*** تصویب افزایش قیمت بلیت هواپیما پس از کشمکش‌های فراوان

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، شورای عالی هواپیمایی، پس از گذشت حدود یک ماه کشمکش درباره افزایش یافتن یا نیافتن قیمت بلیت هواپیما و برگزاری جلسات بسیار بین نمایندگان ایرلاین‌ها، سازمان هواپیمایی کشوری و دیگر دستگاه‌های نظارتی تصویب کرد که شرکت‌های هواپیمایی اجازه دارند نهایتا تا ۱۰ درصد به نرخ پروازهای داخلی نسبت به نرخنامه به روز شده در خرداد ماه سال جاری اضافه کنند و بر همین اساس اواخر آبان ماه سال جاری نرخنامه جدید برای پروازهای داخلی منتشر شد.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + سه =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول