کد خبر:251043
پ
زادبوم
رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران:

برگزاری مراسم روز ملی صادرات به صورت مجازی در ۲۲ دی‌ماه

رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران از برگزاری مراسم روز ملی صادرات به صورت مجازی در تاریخ ۲۲ دی‌ماه خبر داد.

رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران از برگزاری مراسم روز ملی صادرات به صورت مجازی در تاریخ ۲۲ دی‌ماه خبر داد.

 

*** روز ملی صادرات

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، حمید زادبوم با اشاره به تعویق در برگزاری مراسم تقدیر از صادرکنندگان نمونه در روز ملی صادرات، اظهار کرد:

همه ساله همزمان با روز ملی صادرات در ۲۹ مهرماه، مراسم تقدیر از صادرکنندگان نمونه برگزار می‌شد، اما در سال جاری به دلیل شیوع ویروس کووید ۱۹ و بر اساس دستورالعمل ستاد ملی مقابله با بیماری کرونا برگزاری این رویداد ملی به تعویق افتاد.

 

رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران در پایان پیرامون نحوه برگزاری روز ملی صادرات در سال جاری، بیان کرد:

بر همین اساس مقرر شد این مراسم با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و به صورت مجازی با حضور صادرکنندگان منتخب از ساعت ۹ تا ۱۱ صبح روز دوشنبه ۲۲ دی ماه در سالن همایش‌های اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران برگزار شود.

 

***  اطلاعیه اتاق بازرگانی ایران

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، چندی پیش اتاق بازرگانی ایران در اطلاعیه‌ای اعلام کرد، برگزاری مراسم روز ملی صادرات به تعویق افتاده است.

 

در این اطلاعیه که در تاریخ ۲۴ مهرماه منتشر شده بود، آمده است:‌

ضمن تشکر فراوان از زحمات تلاشگران عرصه صادرات کشور که علیرغم مشکلات عدیده داخلی و تحریم‌های ظالمانه بین‌المللی همچنان استوار و مقاوم در بازارهای منطقه‌ای و جهانی فعالیت نموده و پرچم پرافتخار کشور عزیزمان را در بازارهای جهانی برافراشته نگه داشته‌اند.

به اطلاع می‌رساند با توجه به موج جدید شیوع ویروس کرونا و در راستای رعایت پروتکل‌های بهداشتی مصوب وزارت بهداشت،‌درمان و آموزش پزشکی و اعلام نظر رسمی ستاد ملی مبارزه با کرونا طی نامه‌های شماره ۶۴۹۱۳٫د.۹۹  مورخ ۱۳ مهر ۹۹ دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی شهید بهشتی و ۱۰۰٫۷۳۳۷ مورخ ۱۴ مهر ۹۹ ستاد فرماندهی عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران، برگزاری بیست و چهارمین مراسم روز ملی صادرات که همه ساله همزمان با ۲۹ مهر ماه که در تقویم کشور به عنوان روز ملی صادرات ثبت گردیده است برگزار نخواهد شد.

با عنایت به موارد فوق‌الذکر و با توجه به اهمیت برگزاری مراسم مزبور توسط اتاق ایران، به اطلاع می‌رساند برگزاری این رویداد و معرفی صادرکنندگان ممتاز و نمونه ملی به زمان دیگری که متعاقبا از طریق خبرگزاری‌ها، رسانه‌های جمعی و نشریات اعلام خواهد شد، موکول گردیده است.

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + چهار =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول