کد خبر:250387
پ
سکه
خبرگزاری صنایع گزارش می‌دهد:

افزایش ۱۳۰ هزار تومانی قیمت سکه

هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۱۴ دی ماه با افزایش ۱۳۰هزار تومانی قیمت نسبت به روز گذشته ۱۱ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان معامله شد.

هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۱۴ دی ماه با افزایش ۱۳۰هزار تومانی قیمت نسبت به روز گذشته ۱۱ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان معامله شد.

 

*** افزایش قیمت سکه

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، ۱۴ دی ماه ارزش سکه تمام بهار آزادی طرح جدید به ۱۱ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان رسید، سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز در مقابل ۱۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان معامله شد.

همچنین نیم‌سکه بهار آزادی ۶ میلیون و ۲۰۰هزار تومان، ربع سکه چهار میلیون و ۱۵۰ هزار تومان و سکه یک گرمی به دو میلیون و ۳۳۰ هزار تومان مبادله شد.

علاوه بر این، در بازار طلا نیز نرخ هر گرم طلای ۱۸ عیار به یک میلیون  و ۱۵۵  هزار تومان و هر مثقال طلا به بهای پنج میلیون و پنج هزارتومان رسید.

انس جهانی طلا نیز امروز به قیمت یک‌هزار و ۸۹۸ دلار و ۵۰ سنت فروخته شد.

 

*** افت قیمت طلا

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، بررسی‌ها نشان می‌دهد در هفته‌های گذشته قیمت سکه و طلا متأثر از بازار ارز روند کاهشی داشت و نوسان‌ارزی و سیر نزولی قیمت ارز روی بازار طلا موثر بود.

همچنین کاهش نرخ اونس جهانی طلا نیز باعث افت قیمت طلا و سکه شده و کارشناسان افت بیشتر اونس جهانی طلا در هفته‌های آینده را پیش‌بینی کرده‌اند.

آغاز توزیع واکسن کرونا و بهبود شرایط اقتصادی در ماه‌های آینده، میزان استقبال از طلا به عنوان ابزاری برای سرمایه‌گذاری را کاهش خواهد داد.

 

انتهای پیام/// 

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − چهارده =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول