کد خبر:249827
پ
ذوب آهن اصفهان
خبرگزاری صنایع گزارش می‌دهد:

دریافت لوح تقدیر و تندیس مسئولیت‌های اجتماعی توسط ذوب آهن اصفهان

در اجلاس سراسری در زمینه مسئولیت‌پذیری اجتماعی و اخلاق حرفه‌ای، شــرکت سهامی ذوب آهن اصفهــان لــوح تقدیــر و تندیس دبیرخانه دائمی مسئولیت اجتماعی را دریافت کرد.

در اجلاس سراسری در زمینه مسئولیت‌پذیری اجتماعی و اخلاق حرفه‌ای، شــرکت سهامی ذوب آهن اصفهــان لــوح تقدیــر و تندیس دبیرخانه دائمی مسئولیت اجتماعی را دریافت کرد.

 

*** دریافت لوح تقدیر و تندیس مسئولیت‌های اجتماعی توسط ذوب آهن اصفهان

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، اجلاس سراسری مســئولیت پذیری اجتماعی و اخــلاق حرفه ای با حضور نمایندگان ۱۰۰ شرکت و ســازمان دولتی و خصوصی از سراسر کشور در روز۱۰ دی ماه ۹۹ در تالار نــور مرکز همایــش های بین المللی دانشــگاه الزهرای تهران با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.

در این اجلاس، سازمان ها و شرکت های مختلف فعال و موفق در زمینه مسئولیت پذیری اجتماعی و اخلاق حرفه ای از جمله شــرکت سهامی ذوب آهن اصفهــان معرفی و لــوح تقدیــر و تندیس دبیرخانه دائمی مسئولیت اجتماعی به آن ها اعطا شد. مســئولیت اجتماعی یک ســازمان یعنی مســئولین آن در قبال تاثیرات و فعالیت هایش بر جامعه و محیط زیست به طور شــفاف و اخلاقی باشــند که موارد مختلف از جمله مشــارکت در توســعه پایدار و در نظر گرفتن انتظارات ذینفعان را شامل می شود.

 

*** رشــد و توســعه معدن و صنایع معدنی

 

رضا نقی پور اصل مدیر عامــل صندوق حمایت از تحقیقات وتوســعه صنایع پیشرفته کشور وابسته به وزارت صمت در این اجلاس، گفت:

این صندوق در ســال های اخیــر در جهت کمک به رشــد و توســعه معدن و صنایع معدنی و تقویت شــرکت های دانش بنیان تلاش کرده و طرح هایی از جمله طرح ســرباز صنعت اشــتغال زایی جامعه علمی کشور را به اجرا در آورده است.

 

وی بر اهمیت ارتقای تعامل سازنده بین کارکنان شــرکت ها و ذینفعــان مختلف آن ها تاکید کرد و افزود:

نیروی انســانی سالم عامل موفقیت هر سازمان است.

 

*** اقدامات ذوب آهن اصفهــان در زمینه مســئولیت پذیری اجتماعی

 

مجید مــکاری، مدیر ایمنی، بهداشــت و محیط زیســت ذوب آهن اصفهان که بــه نمایندگی از این شــرکت در این اجلاس حضور داشــت و لوح و تندیس دبیرخانه دائمی مســئولیت اجتماعی را دریافت کرد.

 

وی به شــرح بخشــی از اقدامات ذوب آهن اصفهــان در زمینه مســئولیت پذیری اجتماعی و اخــلاق حرفه ای آن پرداخت و این اقدامــات را عامل موفقیت این شرکت در امر ایفای مسئولیت اجتماعی و دریافت پیاپی لــوح، تقدیرنامه و جایزه مربوطه در ســال های اخیر دانست.

 

*** اقدامات محیط زیســتی

 

مدیر ایمنی، بهداشــت و محیط زیســت ذوب آهن به اقدامات محیط زیســتی شرکت پرداخت وگفت:

ذوب آهن اصفهان از بدو تاسیس تا کنون با انجام پروژه های مختلف زیست محیطی حدود ۴ هزار میلیارد تومان هزینه کرده است و در حالی که بنابــر قانون ملزم به اجــرای ۲۵ درصد فضای ســبز در محوطه کاری خود بوده اقدام به ایجاد فضای سبز به میزان ۸۴ درصد نموده است.

 

وی به نقش آموزشــی ذوب آهن اصفهــان در انتقال دانش فنــی و تربیت نیروهــای متخصص و ماهر برای دیگر صنایع و از جملــه صنعت فولاد و مهم تر از آن ســاخت و تحویل چند واحد فولادی در کشــور پرداخت و تاکید کرد:

از آخرین اقدامات زیســت محیطی ذوب آهن اصفهان کــه در این زمینه لازم است به آن اشــاره کنیم، اقدامات این شرکت در زمینه مقابله با بیماری فراگیر کرونا در سطح کارکنان و در سطح منطقه اطراف است.

در این زمینه بیمارستان شــهید مطهری ذوب آهن اصفهان به طور گســترده با تمامی امکانات و کادر تلاشگر خود برای پیشــگیری و درمان مبتلایان کرونا در منطقه تلاش کرده است.

 

*** تقدیر از شرکت‌ها

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، گفتنی اســت؛ در اجلاس مســئولیت اجتماعی و اخلاق حرفه ای ســازمان ها از اقدامات مختلف شــرکت ها در امر مقابله با بیماری کرونا تقدیر و یاد شهدای این عرصه گرامی داشته شد.

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × پنج =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول