کد خبر:249759
پ
رزم حسینی
خبرگزاری صنایع گزارش می‌دهد:

وزیر صنعت به آذربایجان شرقی می‌رود

وزیر صنعت برای بهره‌برداری و بازدید از چند طرح صنعتی و همچنین دیدار با تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی به آذربایجان شرقی سفر خواهد کرد.

وزیر صنعت برای بهره‌برداری و بازدید از چند طرح صنعتی و همچنین دیدار با تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی به آذربایجان شرقی سفر خواهد کرد.

 

*** بازدید وزیر صنعت از چند واحد صنعتی آذربایجان شرقی

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، علیرا رزم خسینی در ادامه سفرهای استانی خود ۱۲ دی ماه به منظور بازدید از چند طرح صنعتی و دیدار با فعالان صنعتی و اقتصادی راهی آذربایجان شرقی خواهد شد.

وزیر صنعت در ۱۲ و ۱۳ دی ماه از چند واحد صنعتی از جمله مجموعه صنعتی تراکتورسازی، شهرک صنعتی تخصصی شیشه، مجموعه صنایع سهند جام و مجموعه فولاد صائب عجبشیر بازدید خواهد کرد.

رزم حسینی در این بازدیدها، همانند سفرهای قبلی از نزدیک در جریان مهمترین مسائل روند تولید و مشکلات واحدهای صنعتی قرار خواهد گرفت و برای آنها تصمیمات لازم را در صورت نیاز اتخاذ خواهد کرد.

 

*** جلسه با فعالان اقتصادی 

 

وی همچنین در جلسه با فعالان اقتصادی در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تبریز و همچنین مجمع نمایندگان استان در استانداری آذربایجان شرقی، مهمترین مسائل پیش روی حوزه صنعت، معدن و تجارت را در آن استان مورد بررسی قرار خواهد داد.

 

*** افتتاح چند طرح در سفر وزیر صنعت به آذربایجان شرقی

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، افتتاح واحد صنعتی تبلت در مراغه، بهره‌برداری از واحد فولادی آذر حدید، افتتاح واحد صنعتی فرآوری کشمش در شهرستان بناب و افتتاح خطوط تولید جدید صنایع غذایی شیرین عسل (واحد شماره دو) در شبستر از دیگر برنامه‌های وزیر صنعت در این سفر خواهد بود.

 

 

 

انتهام پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − یازده =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول