کد خبر:249656
پ
شورای رقابت
خبرگزاری صنایع گزارش می‌دهد:

افزایش ۵ تا ۱۰ میلیون تومانی قیمت خودرو پس از اعلام فرمول جدید شورای رقابت

مشاهدات بازار خودرو نشان می‌دهد، مصوبه اخیر شورای رقابت با برهم زدن آرامش بازار موجب افزایش ۵ تا ۱۰ میلیون تومانی قیمت انواع خودروها شد.

مشاهدات بازار خودرو نشان می‌دهد، مصوبه اخیر شورای رقابت با برهم زدن آرامش بازار موجب افزایش ۵ تا ۱۰ میلیون تومانی قیمت انواع خودروها شد.

 

*** افزایش قیمت خودرو

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، همزمان با رونمایی از نسخه جدید شورای رقابت برای قیمت خودرو بازار خرید و فروش خودرو با افزایش قیمت روبرو شده است.

براساس تصمیم شورای رقابت قرار است از اول بهمن‌ماه متناسب با افزایش تولید، قیمت ۱۸ خودرو تغییر پیدا کند و همین موضوع عاملی شده تا بازار به این تصمیم واکنش نشان داده و شاهد افزایش قیمت‌ها باشد.

البته فعالان بازار معتقدند افزایش قیمت خودرو متأثر از جو روانی تغییر قیمت ۱۸ خودرو آن هم از اوایل بهمن ماه بوده است و به طور حتم طی چند روز آینده فروکش خواهد کرد.

 

*** قیمت انواع خودرو

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مشاهدات بازار خودرو نشان می‌دهد در ۱۰ دی‌ماه قیمت انواع محصولات داخلی و مونتاژی رشد ۵ تا ۱۰ میلیون تومانی را تجربه کرده است، به نحوی که پژو پارس از ۱۹۲ میلیون تومان به ۲۰۳ میلیون تومان، پژو ۲۰۶ تیپ دو از ۸۷ میلیون تومان به ۹۳ میلیون تومان، پژو ۲۰۶ تیپ پنج از ۲۴۰ میلیون تومان به ۲۵۰ میلیون تومان، سمند از ۱۷۶ میلیون به ۱۸۰ میلیون و پراید از ۹۵ میلیون تومان به ۱۰۳ میلیون تومان رسیده است.

 

 

انتهای پیام///

 

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + 14 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول