کد خبر:249236
پ
WhatsApp Image 2020-12-29 at 13.45.43
خبرگزاری صنایع گزارش می‌دهد:

پهنای باند اختصاصی آسیاتک ، نیاز ضروری سازمان ها

با گسترش فناوری اطلاعات و همه گیر شدن استفاده از اینترنت، پهنای باند اختصاصی آسیاتک ، نیاز ضروری سازمان‌ها است.

با گسترش فناوری اطلاعات و همه گیر شدن استفاده از اینترنت، پهنای باند اختصاصی آسیاتک ، نیاز ضروری سازمان‌ها است.

 

*** پهنای باند اختصاصی آسیاتک ، نیاز ضروری سازمان ها

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، با گسترش فناوری اطلاعات و همه گیر شدن استفاده از اینترنت، بسیاری از فعالیت ها و رویه های قدیمی در زندگی انسان ها تغییر کرده است.

این تغییرات بخصوص اثر زیادی بر روند انجام فعالیت های جاری سازمان ها داشته است.

امروزه دسترسی به اینترنت نیاز اساسی سازمان ها و شرکت ها است. بسیاری از فعالیت ها و کسب و کار ها بر پایه اینترنت بنا شده اند.

سازمان ها، شرکت ها و افرادی که فعالیت های حرفه ای با اینترنت انجام میدهند نیاز دارند تا از اینترنتی با ویژگی های خاص مانند،حجم ترافیک نامحدود، سرعت تضمین شده و پشتیبانی ۲۴ ساعته استفاده کنند.

 

*** برترین اپراتور ارتباطات ثابت

 

شرکت انتقال داده های آسیاتک برترین اپراتور ارتباطات ثابت در کشور تمام نیاز های کسب‌و‌کارها و افرادی که برای فعالیت های خود به اینترنت اختصاصی نیاز دارند را پوشش می دهد.

آسیاتک با پوشش سراسری خدمات خود، در تمامی نقاط کشور این امکان را به شما و کسب و کارتان خواهد داد تا از قوی ترین و پرسرعت ترین اینترنت پهنای باند اختصاصی بهره مند شده و گامی موثر جهت ارتقا خدمات خود بر دارید.

در طرح ویژه فروش اینترنت پهنای باند اختصاصی آسیاتک شما می توانید خدمات متناسب با فعالیت های خود را با ۱۵% تخفیف ویژه دریافت نمایید.

 

*** اطلاع رسانی

 

به گزارش خبرگزاری صنایع ، جهت دریافت مشاوره تخصصی و همچنین کسب اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه اختصاصی این طرح مراجعه کرده یا با شماره ۱۵۴۴ داخلی ۱۴۷۰ تماس حاصل فرمایید.

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + هفت =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول