کد خبر:248956
پ
شتخص-کل-بورس
خبرگزاری صنایع گزارش می‌دهد:

شاخص‌ کل بورس سرخپوش شد/ جدال عرضه و تقاضا در بورس

شاخص‌ کل بورس تهران در شروع معاملات بازار سرمایه با ریزش ۵۸۰۰ واحدی در ارتفاع یک میلیون و ۴۳۱واحد قرار گرفت.

شاخص‌ کل بورس تهران در شروع معاملات بازار سرمایه با ریزش ۵۸۰۰ واحدی در ارتفاع یک میلیون و ۴۳۱واحد قرار گرفت.

 

*** شاخص‌ کل بورس

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، شاخص کل بورس تهران در شروع معاملات بازار سرمایه با ریزش ۵۸۰۰ واحدی در ارتفاع یک میلیون و ۴۳۱ واحد قرار گرفت. شاخص کل بورس هم وزن نیز سرخپوش شد و با ریزش ۱۸۰۰ واحدی ۴۶۷ هزار و ۳۱۳ واحد را ثبت کرد.

همچنین فولاد، خودرو، نوری و فملی اثرگذارترین نمادها بر سرخپوشی شاخص هستند.

 

*** وضعیت نمادها در آغاز معاملات

 

در گروه خودرویی‌ها خودرو در قیمت ۳۳۲ تومان در حال داد و ستد است. خساپا با افت نسبی تقاضا در قیمت ۲۴۰ تومان قرار گرفت. خگستر در محدوده صفر تابلو داد و ستد می‌شود.

در گروه فرآورده‌های نفتی نماد شبندر با رشد ۱ درصد همراه است. شتران رشد ۱ درصد دارد و در قیمت ۱۱۷۶ تومان داد و ستد می‌شود. شپنا در قیمت ۱۴۱۳ تومان رشد ۲ درصد را به ثبت رساند.

در گروه فلزات اساسی نماد فولاد در قیمت ۱۳۴۸ تومان افت ۱ درصد دارد. فملی در محدوده مثبت قرار دارد و در قیمت ۱۵۱۵ تومان داد و ستد می‌شود. فولاژ در مدار توجهات سهامداران قرار دارد و شاهد شکل گیری صف خرید بروی این نماد هستیم. ذوب در قیمت ۵۱۷ تومان دنبال می‌شود.

 

*** وضعیت نمادها گروه بانکی‌ها

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، در گروه بانکی‌ها و نوین در قیمت ۵۵۷ تومان افت ۱ درصد را تجربه می‌کند و و پارس با افت ۲ درصد در قیمت ۳۸۹ تومان قرار دارد. و ملل افت ۲ درصد دارد.

بازار بر خلاف روند شروع معاملات شاهد افزایش عرضه در بیشتر نمادها است. نماد شستا در قیمت ۲۴۰۱ تومان با افت ۲ درصد دنبال می‌شود.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 10 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول