کد خبر:248978
پ
مصطفی رجبی
سخنگوی صنعت برق کشور:

اعمال تخفیف ۱۰۰ درصدی برای مشترکان کم‌مصرف در قبوض دوره چهارم سال ۹۹

سخنگوی صنعت برق کشور از اعمال تخفیف ۱۰۰ درصدی برای مشترکان کم‌مصرف در قبوض دوره چهارم سال ۹۹ خبر داد.

سخنگوی صنعت برق کشور از اعمال تخفیف ۱۰۰ درصدی برای مشترکان کم‌مصرف در قبوض دوره چهارم سال ۹۹ خبر داد.

 

*** مشترکان کم‌مصرف برق 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مصطفی رجبی مشهدی با اشاره به اینکه در حال حاضر قبض‌های دوره چهارم سال جاری مطابق با الگوهای مصرف طرح برق امید محاسبه شده است، اظهار داشت:

در شرایط کنونی تمامی مشترکان کم‌مصرف خانگی برق از تخفیف ۱۰۰ درصدی برق برخوردار شده و این تخفیف در قبض این دوره آن‌ها اعمال شده است.

 

وی مشهدی با اشاره به جزئیات رایگان شدن قبوض، گفت:

دوره جدید قبض‌های برق در آبان و آذرماه سال جاری هستند که دقیقا از اول آبان‌ماه آن دسته از مشترکانی که کمتر از الگوی تعیین شده برق امید مصرف داشته‌اند، از پرداخت تمامی هزینه‌ها حتی بیمه و عوارض برق معاف شده‌اند و این پاداشی برای قدردانی از مشترکانی است که از انرژی به اندازه و درست مصرف می‌کنند.

 

*** انتشار آمار برق امید 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، سخنگوی صنعت برق کشور در پایان پیرامون آمار دقیق مشترکان، بیان کرد:

باتوجه به اینکه سیستم محاسبات و صدور قبض در هر استان به صورت جداگانه و برای مشترکان آن استان انجام می‌شود، در حال حاضر بخش قابل توجهی از قبض‌های این دوره صادر شده و به دست مردم رسیده است و تعداد مشترکان مشمول طرح برق امید و تخفیف صد درصدی قابل توجه است، لیکن ارائه آمار دقیق مستلزم اتمام فرآیند صدور قبض‌های این دوره و تجمیع آمار در شرکت توانیر است که پیش بینی می‌شود، به زودی آمار دقیقی از مشترکان کم مصرف، خوش مصرف و پرمصرف به مردم ارائه شود.

مردم می‌توانند با انجام راهکارهای ساده مصرف برق خود را کاهش داده و به جمع مشترکان کم‌مصرف بپیوندند و بابت هزینه‌های برق مصرفی پولی پرداخت نکنند.

علاوه بر این مشترکان پرمصرف نیز می‌توانند با مدیریت مصرف در حد الگوهای تعیین شده از پرداخت هزینه‌های مازاد و جرایم معاف شوند.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 5 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول