کد خبر:248534
پ
مدیریت
خبرگزاری صنایع گزارش می‌دهد:

پنجمین کنفرانس بین المللی مدیریت صنعتی

پنجمین کنفرانس بی‌المللی مدیریت صنعتی با حضور مسئولان، کارشناسان و اساتید دانشگاه‌ها در مرکز همایش‌های سازمان مدیریت صنعتی آغاز شد.

پنجمین کنفرانس بی‌المللی مدیریت صنعتی با حضور مسئولان، کارشناسان و اساتید دانشگاه‌ها در مرکز همایش‌های سازمان مدیریت صنعتی آغاز شد.

 

*** پنجمین کنفرانس بین المللی مدیریت صنعتی

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، پنجمین کنفرانس بی‌المللی مدیریت صنعتی در ۸ دی ماه با حضور مسئولان، کارشناسان و اساتید دانشگاه‌ها در مرکز همایش‌های سازمان مدیریت صنعتی آغاز شد.

این کنفرانس با عنوان “نوسازی صنعت در پرتو تحولات نوظهور” و به شکل آنلاین با حضور سخنرانان خارجی، صاحبنظران داخلی و حضور گسترده دانشجویان، اساتید و مدیران ارشد در حوزه‌های مختلف مرتبط با مدیریت صنعتی و مهندسی صنایع، برگزار می‌گردد.

 

*** محورهای کنفرانس

 

فضای کسب و کار در پرتو تحولات نوظهور، مدیریت زنجیره تامین و نوسازی صنعت در عصر دیجیتال، مدیریت پایدار و سبز در صنایع و خدمات و مدیریت چرخه نقدینگی:هدایت نقدینگی به سمت تولید از جمله موضوعات محوری این همایش می باشد.

 

*** مقالات همایش

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مقالات برتر پنجمین کنفرانس بین المللی مدیریت صنعتی ضمن دریافت گواهی ISC، در مجالت معتبر علمی و پژوهشی به چاپ خواهد رسید.

لازم به ذکر است، علاقمندان می‌توانند جهت شرکت در کنفرانس با دبیرخانه کنفرانس به شماره ۸۸۶۰۴۲۸۶ و همراه ۰۹۱۲۲۸۹۴۷۳۷ تماس حاصل نموده و یا از طریق وب سایت com.indmconference.www نسبت به ثبت نام در این همایش اقدام نمایند.

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + 18 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول