کد خبر:248473
پ
سکه
خبرگزاری صنایع گزارش می‌دهد:

نوسان ناچیز قیمت سکه در کانال ۱۱ میلیون تومانی

هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۷ دی‌ماه با ۵۰ هزار تومان افزایش قیمت نسبت به ۶ دی به بهای ۱۱ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان معامله شد.

هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۷ دی‌ماه با ۵۰ هزار تومان افزایش قیمت نسبت به ۶ دی به بهای ۱۱ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان معامله شد.

 

*** قیمت سکه و طلا

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، در ساعت ۱۴ و ۱۵ دقیقه ۷ دی‌ماه، ارزش سکه تمام بهار آزادی طرح جدید به ۱۱ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان رسید، سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز به ۱۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان معامله شد.

همچنین نیم‌سکه بهار آزادی ۶ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان، ربع سکه چهار میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و سکه یک گرمی نیز به قیمت دو میلیون و ۳۵۰ هزار تومان مبادله شد.

علاوه بر این، در بازار طلا نیز نرخ هر گرم طلای ۱۸ عیار به یک میلیون و ۱۴۶ هزار تومان و هر مثقال طلا به بهای چهار میلیون و ۹۶۵ هزار تومان رسید.

انس جهانی طلا نیز به قیمت یک‌هزار و ۸۷۹ دلار و ۵۰ سنت فروخته شد.

 

*** تاثیر کرونا بر بازار طلا

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، بررسی‌ها نشان می‌دهد در هفته‌های گذشته قیمت سکه و طلا متأثر از بازار ارز روند کاهشی داشت و نوسان ارزی و سیر نزولی قیمت ارز روی بازار طلا موثر بود.

همچنین کاهش نرخ اونس جهانی طلا نیز باعث افت قیمت طلا و سکه شده و کارشناسان افت بیشتر اونس جهانی طلا در هفته‌های آینده را پیش بینی کرده‌اند.

آغاز توزیع واکسن کرونا و بهبود شرایط اقتصادی در ماه‌های آینده، میزان استقبال از طلا به عنوان ابزاری برای سرمایه‌گذاری را کاهش خواهد داد.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 2 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول