کد خبر:248443
پ
شهردار تهران
خبرگزاری صنایع گزارش می‌دهد:

پیام تبریک شهردار تهران به شهروندان مسیحی

شهردار تهران با ارسال نامه‌ای فرارسیدن میلاد مبارک حضرت مسیح (ع)، بزرگترین جشن مسیحیان جهان را به تمامی شهروندان مسیحی تبریک گفت.

شهردار تهران با ارسال نامه‌ای فرارسیدن میلاد مبارک حضرت مسیح (ع)، بزرگترین جشن مسیحیان جهان را به تمامی شهروندان مسیحی تبریک گفت.

 

*** پیام تبریک شهردار تهران به شهروندان مسیحی

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، پیام پیروز حناچی به مناسبت میلاد حضرت عیسی مسیح با عبارت (به نام خداوندی که مردم را از نژادها و قوم‌های مختلف آفرید تا به خوبی از یکدیگر بازشناخته شوند) آغاز می‌شود.

در این پیام، نوشت:

محبت، عشق به همنوع و کمک برای رشد و تعالی بشر، یکی از مهمترین وظایف دینی و اخلاقی ما و یکی از زیباترین دستورات الهی برای زندگی و همزیستی اجتماعی انسانها است.

همه انسان‌ها لایق دوست داشتن، دوست داشته شدن، ملاطفت، خیرخواهی و نیک فرجامی هستند.

امروز که انسان درگیر جنگ‌ها، تحریم‌ها، معضلات اخلاقی و به ویژه بیماری کووید-۱۹ است، بیش از هر زمان دیگری به تامل، توسل و عمل به این آموزه های الهی نیازمندیم.

تهران، شهری که ما می کوشیم آن را به عالی ترین شکل ممکن، به (شهری برای همه) تبدیل کنیم، شهری است که به گواه تاریخ، پیروان ادیان مختلف الهی سالهای طولانی در آن، کنار هم با صلح و دوستی زیسته‌اند و امروز همچنان این پیوندهای دوستی مستحکم تر از گذشته قابل رویت است.

 

*** فرصتی دوباره برای تجدید مهربانی و همدلی

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، در پایان نامه شهردار تهران، آمده است:

میلاد مبارک حضرت مسیح (ع)، فرصتی دوباره برای تجدید مهربانی و همدلی ما با مسیحیان ایران و جهان است.

امیدواریم روزی در تمام شهرهای جهان فرا برسد که همه اقوام، ملیت‌ها و پیروان ادیان الهی، در کمال صلح و آرامش و سلامتی، در کنار یکدیگر زندگی شیرینی را تجربه کنند.

من از طرف همه شهروندان تهرانی فرا رسیدن میلاد باسعادت حضرت عیسی (ع) را تبریک عرض می‌کنم و برای همه مسیحیان تهران و جهان سالی سرشار از موفقیت، سلامتی و بهروزی آرزومندم.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − 1 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول