کد خبر:247844
پ
رشد ۸۶ درصدی تولید محصولات ویژه در فولاد مبارکه
تکنسین تولید خطوط آنیلینگ و شست‌وشوی الکترولیتی:

رشد ۸۶ درصدی تولید محصولات ویژه در فولاد مبارکه

تکنسین تولید خطوط آنیلینگ و شست‌وشوی الکترولیتی از رشد ۸۶ درصدی تولید محصولات فولاد مبارکه نسبت به مدت مشابه سال ۹۸ خبر داد.

تکنسین تولید خطوط آنیلینگ و شست‌وشوی الکترولیتی از رشد ۸۶ درصدی تولید محصولات فولاد مبارکه نسبت به مدت مشابه سال ۹۸ خبر داد.

 

*** رشد ۸۶ درصدی تولید محصولات ویژه در فولاد مبارکه

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، علیرضا علیخانی کسب این رکورد ارزشمند را به همۀ مدیران و کارکنان شرکت تبریک گفت و در این خصوص اظهار کرد:

واحد باکس آنیلینگ شماره ۳ موفق شد پس از ۶ ماه بررسی، برنامه‌ریزی و طراحی سیکل حرارتی این گرید از محصولات فولادی، در آذرماه سال جاری ۱۰۷۱ تن از این گروه محصولات را با موفقیت کیفی در این واحد تولید کند.

کارکنان بلندهمت خط باکس آنیلینگ شمارۀ ۲ نیز موفق شدند در مدت ۳ ماه، با برنامه‌ریزی و طراحی دقیق میکس و تناژ شارژها، تولید محصولات فولاد مبارکه ویژه را ۴۷۵ تن افزایش دهند و به عدد ۲۱۸۶۱ تن دست پیدا کنند.

در مجموع خطوط آنیلینگ با تولید ۲۲۹۳۲ تن در آذرماه سال جاری، موفق به رشد ۸۶ درصدی تولید محصولات فولاد مبارکه ویژه نسبت به مدت مشابه سال ۹۸ گردید.

 

*** قدرانی از حمایت‌های مدیریت ناحیه

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، تکنسین تولید خطوط آنیلینگ و شست‌وشوی الکترولیتی در پایان با بیان اینکه در مدت مشابه سال ۹۸ تولید محصولات ویژه به میزان ۱۲۳۲۹ تن بوده است، اظهار کرد:

واحد باکس آنیلینگ نورد سرد گلوگاه تولید در زنجیرۀ محصولات سرد است. این واحد با بررسی دقیق و ارتقای پارامترهای فنی توانسته تولید خود را بهبود بخشد و با اقدامات انجام‌شده حجم زیادی از محصولات ویژه را با حفظ برنامۀ ماهانه تولید کند و به نیاز مشتریان پاسخ دهد.

علیخانی در پایان از حمایت‌های مدیریت ناحیه و تلاش تمامی قسمت‌هایی که در این امر مساعدت نمودند، تشکر و قدردانی کرد.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − دوازده =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول