کد خبر:247812
پ
تولید پایدار شرکت در زمان شیوع کرونا مرهون زحمات کادر درمان است
معاون نیروی انسانی و سازماندهی فولاد مبارکه:

تولید پایدار شرکت در زمان شیوع کرونا مرهون زحمات کادر درمان است

معاون نیروی انسانی و سازماندهی فولاد مبارکه، تولید پایدار شرکت را در زمان شیوع کرونا مرهون زحمات کادر درمان دانست

معاون نیروی انسانی و سازماندهی فولاد مبارکه، تولید پایدار شرکت را در زمان شیوع کرونا مرهون زحمات کادر درمان دانست

 

*** تولید پایدار شرکت فولاد مبارکه در دوران کرونا

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، عباس اکبری محمدی ضمن تبریک این روز خجسته، عدم کاهش تولید در دوران کرونا را مرهون زحمات کادر درمان در حفظ سلامتی کارکنان شرکت دانست و اظهار کرد:

در یک سال اخیر مشکلات و سختی‌های بسیاری داشتیم. همان‌طور که می دانید، همواره با بروز حوادث و بلایای طبیعی که زندگی بسیاری از مردم را تحت تأثیر قرار می‌دهد، عده‌ای هستند که تلاش آن‌ها بیشتر از دیگران نمایان می‌شود.

در دوران شیوع کرونا نیز کشور شرایط بسیار سختی داشت، اما علی‌رغم تمامی مشکلات، تلاش، ازجان‌گذشتگی و ایثار کادر درمان و پرستاران بسیار مشهود بود و این گروه با ایثارگری در شرایط سخت کرونایی توانستند زمینه را برای کنترل ویروس در سطح کشور و درمان بیماران فراهم آورند.

 

اکبری در ادامه، افزود:

امروز کشور ما در جبهه صنعت درگیر یک جنگ تمام‌ عیار اقتصادی شده و هربار که یکی از مشکلات حل می‌شود، بازهم از جهت‌های دیگر مورد حمله دشمن قرار می‌گیریم، بنابراین اگر توانستیم در این شرایط به روند تولید پایدار ادامه دهیم و سلامت کارکنان و خانواده‌های آن‌ها را حفظ کنیم، قطعا این امر مرهون اقدامات و فعالیت‌های تیم درمان شرکت فولاد مبارکه و عزیزان زحمت‌کش مراکز پزشکی استان است و تک‌تک آن‌ها در این امر نقش داشته‌اند.

امید می‌رود اقدامات انجام‌شده نزد خداوند مقبول افتد و همۀ کارکنان فولاد نیز سلامت باشند.

 

*** پزشکان و پرستاران، خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا

 

مدیر بهداشت حرفه‌ای، ایمنی و محیط زیست نیز ضمن تبریک روز پرستار، اظهار کرد:

سال سال ویژه‌ای برای کشور بوده است، زیرا در اوج جنگ اقتصادی، متأسفانه شیوع ویروس کرونا و مشکلات آن نیز بر کشور سایه افکنده است.

خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا نیز کادر درمان شامل پرستاران و پزشکان هستند و در این مدت عزیزان زیادی از این قشر جهادگر به شهادت رسیده‌اند.

به گفتۀ مدرسی‌فر، اکنون وضعیت ویژه‌ای در کشور وجود دارد، زیرا همان‌گونه که اشاره شد، در کنار جنگ تمام‌عیار اقتصادی دنیا با ایران، کادر پزشکی در تلاش‌اند تا سلامت مردم را در برابر ویروس کرونا حفظ کنند و در این راه از جان‌گذشتگی‌های بسیاری از خود نشان داده‌اند.

 

وی با اشاره به نام‌گذاری روز ولادت حضرت زینب (س) به‌عنوان روز پرستار، گفت:

پرستاری جایگاه بسیار والایی دارد و نمونۀ بارز این امر حضرت زینب (س) است که توانست سخت‌ترین مصائب را در کربلا پشت سر بگذارد، بنابراین ایشان بهترین الگو برای پرستاران است.

 

*** قدردانی از تلاش فداکارانه کادر درمان

 

رئیس مرکز طب کار و درمان شرکت فولاد مبارکه با اشاره شیوع ویروس کرونا و افزایش تلاش کادر درمان در خط مقدم مبارزه، افزود:

از زمانی که ویروس کرونا در کشور شیوع پیدا کرد، کادر درمان تلاش خود را افزایش داد و در خط مقدم مبارزه با آن قرار گرفت

از بهمن‌ماه سال ۹۸ تا به امروز که نزدیک به یک سال است که کشور با ویروس کرونا و مشکلات ناشی از آن درگیر شده، شاهد تلاش بیشتر و شبانه‌روزی کادر درمان شرکت فولاد مبارکه، جهت پیگیری درمان کارکنان شرکت و خانواده‌های آن‌ها هستیم تا کمترین صدمه به آن‌ها وارد شود.

 

نظری در پایان، خاطرنشان کرد:

امروز از همۀ فعالان کادر پزشکی و درمان شرکت فولاد مبارکه که برای کنترل ویروس کرونا در این محیط تلاش بسیاری کرده‌اند، تشکر و قدردانی می‌کنیم و امیدواریم هرچه زودتر این ویروس در جهان ریشه‌کن شود.

 

*** تلاش مضاعف کادر درمانی در دوران کرونا 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، رئیس مرکز درمان و اورژانس شرکت فولاد مبارکه پیرامون سپری کردن روزایی سخت دوران کرونا و تلاش نیروه‌های پزشکی، اظهار کرد:

روزهای سختی را سپری کرده‌ایم و پزشکان و پرستاران زیادی در کشورمان در راه مبارزه با ویروس کرونا شهید شدند تا مردم کشورمان در آسایش و سلامتی باشند.

شرایط فعلی و شیوع ویروس کرونا سبب شده تلاش و همچنین میزان فعالیت کادر درمان بیش از هر زمان دیگری آشکار شود و ما باید قدردان این گروه باشیم.

 

روستایی در پایان، گفت:

پرستاری از بیماران کرونا کار ساده‌ای نیست و باید از جان‌گذشتگی و ایثار داشته باشند تا بتوانند به درمان این افراد بپردازند.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + 18 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول