کد خبر:248467
پ
حناچی
شهردار تهران:

سامانه ۱۳۷ نوک تیز پیکان ارتباط شهرداری با شهروندان است

 شهردار تهران، معتقد است سامانه ۱۳۷ نوک تیز پیکان ارتباط شهرداری با شهروندان است.

 شهردار تهران، معتقد است سامانه ۱۳۷ نوک تیز پیکان ارتباط شهرداری با شهروندان است.

 

*** توصیف شهردار تهران از سامانه ۱۳۷

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، پیروز حناچی در بازدید از سامانه‌ های ۱۳۷ و ۱۸۸۸در جمع مدیران پانزدهمین سالگرد شکل‌گیری این سامانه را تبریک گفت و افزود:

شکل‌گیری این سامانه ۱۳۷ اتفاق خوبی بود و باید از کسانی که این سامانه ۱۳۷ را راه‌اندازی کردند قدردانی کرد، مردم زمانی که مستاصل می شوند با شما تماس می گیرند و حتما شکایت دارند و با حرارت هم صحبت ‌می‌کنند.

در برخی موارد ممکن است با ناراحتی هم حرف بزنند شما باید آنها را آرام کنید و تامین رضایت خاطرشان را داشته باشید.

به عبارتی کارکنان سامانه ۱۳۷ باید سعه صدر داشته باشند و با تانی و صبر گوش بدهند تا اجر مضاعفی ببرند.

 

شهردار تهران در ادامه، تاکید کرد:

باید بدانید که کارتان برای شهرداری خیلی مهم است از این جهت که نوک تیز پیکان ارتباط شهرداری با مردم هستید. اگر ما برای مردم اهمیت قائل هستیم این باید در رفتار شما خودش را نشان دهد، تاکید می کنم که درخواست‌های مردم را پیگیری کنید و به آنها هم اطلاع رسانی کنید.

 

حناچی با بیان اینکه در شرایط سخت اقتصادی کنونی که مشکلات مردم زیاد است، ایجاد آرامش خاطر خیلی خوب است و موجب رضایت خداوند هم خواهد بود، گفت:

اخیرا با پدیده سرقت تجهیزات شهری مانند تابلوهای راهنمایی و رانندگی مواجه هستیم و لازم است در این زمینه حساسیت بیشتری داشته باشیم و اگر گزارش‌هایی در این زمینه آمد مطمئن باشید پیگیری‌های لازم انجام خواهد شد.

گزارش‌های سامانه‌ های ۱۳۷ و ۱۸۸۸ در ارزیابی عملکرد شهرداران مناطق و نواحی تاثیرگذار است و اگر کاستی و یا اشکالی گزارش شود به مدیران تذکرات لازم داده خواهد شد.

 

*** رونمایی از سامانه soft phone

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، شهردار تهران ضمن بازدید از بخش‌های مختلف سامانه ۱۳۷ همچنین از سامانه soft phone این مرکز هم رونمایی کرد.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − هشت =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول