کد خبر:247490
پ
ثبت سومین رکورد تولید در فولاد هرمزگان
معاون بهره‌برداری شرکت فولاد هرمزگان:

ثبت سومین رکورد تولید در فولاد هرمزگان

معاون بهره‌برداری شرکت فولاد هرمزگان از ثبت سومین رکورد تولید در فولاد هرمزگان خبر کرد.

معاون بهره‌برداری شرکت فولاد هرمزگان از ثبت سومین رکورد تولید در فولاد هرمزگان خبر کرد.

 

*** ثبت سومین رکورد تولید در فولاد هرمزگان

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، سید اصغر مدنی با اشاره به عزم راسخ کارکنان فولادهرمزگان برای عبور از ظرفیت اسمی شرکت، اظهار کرد:

علیرغم همۀ محدودیت‌های ناشی از شیوع ویروس کرونا و تحریم‌های ظالمانه، توانستیم به این مهم دست یابیم و گامی بلند برای تحقق هرچه بیشتر شعار جهش تولید برداریم.

 

وی در ادامه، افزود:

رکوردهای قبلی تولید در این شرکت مربوط به ماه‌های شهریور و آبان و به ترتیب به میزان ۱۳۷ هزار و ۳۹۱ تن و ۱۳۸ هزار و ۲۲۶ تن بوده است.

 

معاون بهره‌برداری فولاد هرمزگان در پایان، خاطرنشان کرد:

این شرکت با توجه به تعهد خود در زمینه تأمین نیاز شرکت‌های فولادی کشور و همچنین حفظ سهم بازارهای صادراتی، تمام تلاش خود را برای تولید حداکثری تا پایان سال جاری به کار خواهد بست.

 

*** مهم‌ترین عوامل کسب رکورد در فولادهرمزگان

 


به گزارش خبرگزاری صنایع، مدیر فولادسازی فولاد هرمزگان نیز در پایان نیز پیرامون مهم‌ترین عوامل کسب این رکوردها، اظهار کرد:

کاهش توقفات اضطراری و تأخیرها در واحد فولادسازی و ریخته‌گری مداوم، افزایش سرعت تولید کوره‌ها، کاهش مدت‌زمان آماده‌سازی ذوب، افزایش کیفیت تولید آهن اسفنجی، بهبود کیفیت سرباره کوره قوس الکتریکی، کنترل مستمر فرایند تولید و تلاش واحدهای خرید مواد اولیه و قطعات یدکی به‌منظور افزایش کیفیت مواد اولیه و قطعات یدکی را مهم‌ترین عوامل کسب این رکوردها برشمرد.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 6 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول