کد خبر:245542
پ
مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه
مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه:

فولاد مبارکه یاور مدافعان سلامت و حامی مردم در مبارزه با ویروس کرونا

مدیـــرعامل فولاد مبارکه از عملیاتی کردن اقدامات این شرکت در دو بخش داخل و خارج برای مقابله با بیماری کووید ۱۹ خبر داد.

مدیـــرعامل فولاد مبارکه از عملیاتی کردن اقدامات این شرکت در دو بخش داخل و خارج برای مقابله با بیماری کووید ۱۹ خبر داد.

 

*** اقدامات شرکت فولاد مبارکه برای مقابله با بیماری کووید ۱۹

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مهنــدس عظیمیان با اشاره به اینکه حدود ۲۰ هزار نفر به‌عنوان پرسنل و پیمانکار در شرکت فولادمبارکه فعالیت دارند، اظهار کرد:

حضور روزانه کارکنان در بخش‌های مختلف، دریافت مواد و خدمات موردنیاز فولادمبارکه از حدود ۶۰ درصد کشور و همچنین ارسال محصولات فولاد مبارکه به تمامی نقاط کشور این الزام را ایجاد می‌کند که شیوه‌نامه‌های بهداشتی به‌طور کامل در چرخۀ این مجموعۀ بزرگ رعایت گردد. در غیر این صورت فولادمبارکه به مرکزی برای انتشار این ویروس تبدیل می‌شود.

 

مدیرعامل فولاد مبارکه با تأکید بر اینکه محافظت از نیروی انسانی در فولاد مبارکه به‌ویژه در شرایط فعلی از اهمیت زیادی برخوردار است، گفت:

در حال حاضر با تمهیدات اندیشیده‌شده خوشبختانه خطوط تولید طبق برنامه با قوت هرچه تمام‌تر در حال فعالیت است، بدون اینکه هیچ‌یک از کارکنان با مخاطرۀ جدی مواجه شوند.

 

مهندس عظیمیان در ادامه با تأکید بر اینکه فولاد مبارکه با شیوع ویروس کرونا یاور مدافعان سلامت و حامی مردم عزیز بوده است، از اختصاص ۱۰۰ میلیارد تومان بودجۀ شرکت برای تجهیز بیمارستان‌ها و مراکز درمانی استان اصفهان و برخی مناطق کم‌برخوردار کشور به‌منظور خرید تجهیزات موردنیاز درمان مبتلایان به بیماری کرونا خبر داد و گفت:

فولاد مبارکه در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی خود وجوه موردنظر را فقط به خرید تجهیزات ازجمله ونتیلاتور، دترجنت، مواد ضدعفونی‌کننده، ماسک و… اختصاص داده است.

 

*** تأمین اکسیژن رایگان بیمارستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی

 

وی همچنین از تأمین اکسیژن رایگان بیمارستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی استان توسط فولاد مبارکه تا پایان بیماری کرونا خبر داد و گفت:

هم‌زمان با شیوع ویروس کرونا و به‌ محض اینکه باخبر شدیم برخی سودجویان در فرایند تأمین اکسیژن موردنیاز بیماران بستری در بیمارستان‌ها بازار سیاه به وجود آورده‌اند، با هماهنگی این دانشگاه وارد عمل شدیم، به ‌نحوی ‌که تاکنون ۶۰ بیمارستان از حدود ۲۰ استان شامل استان‌های اصفهان، چهارمحال و بختیاری، یزد، تهران (دانشگاه‌های علوم پزشکی تهران و دانشگاه علوم پزشکی ایران و بیمارستان‌های تأمین اجتماعی) قزوین، گلستان، مازندران، کردستان، اراک، فارس و قم، اکسیژن مورد نیاز خود به‌ رایگان از فولاد مبارکه دریافت کرده‌اند و این روند تا پایان سال جاری ادامه خواهد داشت.

این در حالی است که اقدام فولاد مبارکه برای تحویل اکسیژن به بیمارستان‌ها بین سایر فولادسازان و تولیدکنندگان اکسیژن کشور نیز به‌عنوان الگو اجرا شد.

 

*** خرید و توزیع ۱۶۰۰ دستگاه تبلت 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مدیرعامل فولادمبارکه در بخش دیگری از سخنان خود، اظهار داشت:

فولاد مبارکه همچنین هم‌زمان با بازگشایی مدارس با همکاری سازمان‌های مربوطه از جمله کمیته امداد امام خمینی (ره) با خرید و توزیع ۱۶۰۰ دستگاه تبلت، دانش‌آموزان کم‌برخوردار را مورد توجه قرار داد.

 

اینستاگرام خبرگزاری صنایع: @sanaye_press / تلگرام خبرگزاری صنایع: @sanaye_press / توییتر خبرگزاری صنایع: @sanaye_press

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − هشت =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول