کد خبر:245203
پ
دستمزد کارگران ساختمانی در نیمه نخست سال ۹۹
خبرگزاری صنایع گزارش می‌دهد:

جزئیات رشد ۴۰ تا ۶۴ درصدی دستمزد کارگران ساختمانی در نیمه نخست سال ۹۹

مقایسه دستمزد کارگران ساختمانی در نیمه نخست ۹۹ نشان می‌دهد دستمزد این کارگران در این دوره از ۴۰.۵ درصد تا ۶۴.۷ درصد نسبت به مدت مشابه سال ۹۸ افزایش داشته است.

مقایسه دستمزد کارگران ساختمانی در نیمه نخست ۹۹ نشان می‌دهد دستمزد این کارگران در این دوره از ۴۰.۵ درصد تا ۶۴.۷ درصد نسبت به مدت مشابه سال ۹۸ افزایش داشته است.

 

*** رشد ۴۰ تا ۶۴ درصدی دستمزد کارگران ساختمانی

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مقایسه‌ی متوسط قیمت تمامی ۱۰۹قلم مورد آمارگیری نیمه اول سال نسبت به دوره‌ی قبل، نشان می‌دهد که دستمزد بنای نماچین درجه‌ی یک با۴۹٫۷درصد دارای بیش‌ترین افزایش و راننده‌ی ماشین‌های لوله‌گذار- سایدبوم با ۵٫۹ درصد دارای کمترین افزایش بوده‌اند.

طرح آمارگیری از دستمزد نیروی انسانی شاغل در طرح‌های عمرانی از سال ۱۳۶۵به ‌صورت شش‌ماهه در سطح استـان تهران توسط مرکز آمار ایران اجرا می‌شود.

 

*** دستمزد ساعتی نیرو‌های انسانی شاغل در طرح‏‌های عمرانی

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، در این آمارگیری، اطلاعات مربوط به دستمزد ساعتی نیرو‌های انسانی شاغل در طرح‏‌های عمرانی (۱۰۹مورد)، با ارسال پرسشنامه‌ها‌ی مربوط از طریق رایانامه به پیمانکاری‏ های مجری طرح‌‏های عمرانی در استان تهران، جمع‌آوری می‏‌شود.

آمارهای مربوط به نیمه‌ی اول سال ۹۹ به صورت زیر است:

مقایسه‌ی متوسط قیمت تمامی ۱۰۹قلم مورد آمارگیری این دوره نسبت به دوره‌ی قبل، نشان می‌دهد که بنای نماچین درجه‌ی یک با۴۹٫۷درصد دارای بیش‌ترین افزایش و راننده‌ی ماشین‌های لوله‌گذار- سایدبوم  با ۵٫۹ درصد دارای کمترین افزایش بوده‌اند.

مقایسه‌ با دوره‌ی مشابه سال قبل نیز نشان می‌دهد که بیش‌ترین افزایش متوسط قیمت مربوط به کابل‌کش درجه‌ی یک فشار قوی با ۶۵٫۹ درصد و کمترین افزایش قیمت مربوط به راننده‌ی ماشین‌های لوله‌گذار- سایدبوم با ۲۴٫۱درصد بوده است.

 

 

اینستاگرام خبرگزاری صنایع: @sanaye_press / تلگرام خبرگزاری صنایع: @sanaye_press / توییتر خبرگزاری صنایع: @sanaye_press

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − 2 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول