کد خبر:245256
پ
مدیرعامل شرکت مس
خبرگزاری صنایع گزارش می‌دهد:

بازدید مدیرعامل شرکت مس از طرح‌های توسعه‌ای مجتمع مس سونگون

مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران از مجتمع مس سونگون و طرح‌های توسعه‌ای این مجتمع بازدید کرد.

مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران از مجتمع مس سونگون و طرح‌های توسعه‌ای این مجتمع بازدید کرد.

 

*** بازدید مدیرعامل شرکت مس از طرح‌های توسعه‌ای مجتمع مس سونگون

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، در جریان این بازدید آخرین وضعیت‌ فعالیت‌های اکتشافی، پیشرفت طرح‌های توسعه هیپ‌لیچینگ سونگون و فاز سه تغلیظ و طرح توسعه معدن مس سونگون که با هدف افزایش تولید کنسانتره در این مجتمع در حال اجرا هستند، مورد بررسی قرار گرفت.

بر اساس این گزارش، پس از بازدید از طرح‌های توسعه جلسه تولید مجتمع مس سونگون با حضور سعدمحمدی مدیرعامل شرکت مس و جمعی از معاونان، مدیران و مجریان طرح‌های توسعه با هدف بررسی عملکرد تولیدی این مجتمع‌ برگزار شد. بر پایه گزارش اعلام شده در این جلسه با همت پرسنل سخت کوش صنعت مس و به‌رغم شیوع کرونا در کشور این مجتمع از ابتدای سال جاری تاکنون در حوزه تولید جلوتر از برنامه پیش‌بینی‌شده عمل کرده‌ است.
همچنین در ادامه این جلسه، مجریان طرح‌های توسعه مجتمع مس سونگون گزارشی از پیشرفت این طرح‌ها که با هدف افزایش و جهش تولید و اشتغال‌زایی در استان آذربایجان شرقی طراحی و تعریف‌شده‌اند، ارائه دادند.

 

*** افراد همراه مدیر عامل مس

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، گفتنی است، در این بازدید محراب احمدیان، معاون توسعه سرمایه انسانی و سیستم‌های اطلاعاتی شرکت مس، کیارش مهرانی معاون مالی و اقتصادی شرکت مس، محمدجواد خلیلی مشاور مدیرعامل و مدیر گروه روابط عمومی شرکت مس، سلمانی مدیر امور حرست و علی بیات‌ماکو، مدیر مجتمع مس سونگون، مدیرعامل شرکت مس را همراهی می‌کردند.

 

اینستاگرام خبرگزاری صنایع: @sanaye_press / تلگرام خبرگزاری صنایع: @sanaye_press / توییتر خبرگزاری صنایع: @sanaye_press

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 2 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول