کد خبر:245181
پ
خدابخشی
نایب رییس کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس خبر داد

نامه رئیس مجلس به رئیس جمهور برای اصلاح لایحه بودجه ۱۴۰۰

نایب رییس کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس از نامه رئیس مجلس به رئیس جمهور برای اصلاح بخش مصارف بودجه سال ۱۴۰۰ خبر داد.

نایب رییس کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس از نامه رئیس مجلس به رییس جمهور برای اصلاح بخش مصارف بودجه سال ۱۴۰۰ خبر داد.

 

*** اصلاح قانون بودجه سال ۱۴۰۰

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، محمد خدابخشی با اشاره به نامه رئیس مجلس شورای اسلامی به رئیس‌جمهور برای اصلاح قانون بودجه سال ۱۴۰۰، اظهار کرد:

در جلسه اخیر کمیسیون، نامه رهبر انقلاب که با امضای رئیس دفتر ایشان به رئیس جمهور واصل شده بود قرائت شد‌.

 

وی با بیان اینکه در نامه‌ای که رهبر انقلاب خطاب به رئیس‌جمهور واصل داشته بودند درباره فروش نفت تاکید شده بود تجدید نظر انجام شود، ادامه داد:

در نامه رهبر انقلاب به رئیس جمهور تاکید شده بود اگر فروش نفت از یک میلیون بشکه نفت انجام شد، سهم صندوق توسعه ملی پرداخت و بدهی‌ها نیز تسویه و برای مصارف‌بودجه‌ای از صندوق توسعه ملی برداشتی انجام نشود.

 

*** رئیس مجلس خواستار ایجاد اعمال تغییرات در بودجه ۱۴۰۰ شد

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، نایب رییس کمیسیون برنامه و‌ بودجه و محاسبات مجلس در پایان در خصوص اعمال تغییرات در لایحه‌بودجه ۱۴۰۰، اظهار کرد:

با توجه به نامه رهبر انقلاب به رییس‌جمهور باید در بخش مصارف پیشنهاد شده در لایحه‌بودجه ۱۴۰۰ تجدیدنظری انجام شود و تغییراتی اعمال شود که به همین دلیل رئیس مجلس طی نامه‌ای از رئیس جمهور خواستار ایجاد این اصلاحات در لایحه‌بودجه سال آینده شده است.

فارغ از اینکه لایحه‌بودجه سال آینده در مجلس تصویب یا رد می‌شود دولت باید این تغییرات را اعمال کند و بار دیگر اصلاحات را به مجلس واصل کند.

 

اینستاگرام خبرگزاری صنایع: @sanaye_press / تلگرام خبرگزاری صنایع: @sanaye_press / توییتر خبرگزاری صنایع: @sanaye_press

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + هشت =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول