کد خبر:244858
پ
آغاز طرح‌های ملی مدیریت شهری
خبرگزاری صنایع گزارش می‌دهد:

آیین بهره‌برداری از طرح‌های ملی مدیریت شهری در سراسر کشور آغاز شد

آیین بهره‌برداری از ۹۹ پروژه حمل و نقل و طرح‌های ملی مدیریت شهری در سراسر کشور با حضور ویدئو کنفرانسی رییس جمهوری آغاز شد.

آیین بهره‌برداری از ۹۹ پروژه حمل و نقل و طرح‌های ملی مدیریت شهری در سراسر کشور با حضور ویدئو کنفرانسی رییس جمهوری آغاز شد.

 

*** بهره‌برداری از طرح‌های ملی مدیریت شهری

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، سی و هفتمین مراسم افتتاح جهش تولید به پروژه‌های حمل و نقل و عمران شهری در سراسر کشور اختصاص دارد.

ایستگاه‌های مترو برج میلاد و امیرکبیر تهران همچنین از پایانه زیرسطحی مجدد و طرح نوسازی ناوگان حمل و نقل شهری مشهد مقدس از پروژه‌هایی است که امروز با حضور ویدئو کنفرانس رییس جمهوری بهره‌برداری از آن آغاز می‌شود.

در مراسم امروز همچنین بهره‌برداری از ۵۰ واگن متروی تولیدی در ابهر برای خطوط مترو تبریز، اصفهان و شیراز و و راه اندازی ایستگاه‌های ۹، ۱۶، ۱۷ و ۱۸ مترو تبریز آغاز شد.

علاوه بر این پروژه‌ها، ‌امروز همچنین از نیروگاه ۲۰۰ تنی زباله سوز نوشهر بهره‌برداری می‌شود.

 

*** آغاز ساخت نخستین نیروگاه شمال کشور

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، ساخت نیروگاه زباله سوز نوشهر به عنوان نخستین نیروگاه شمال کشور با هدف فراوری ۲۰۰ تن زباله تولیدی شهرستان‌های نوشهر، چالوس و کلاردشت و تولید حدود سه مگاوات برق در ساعت در سال ۹۰ در زمینی به مساحت حدود ۲ هکتار در منطقه پلنگ چال نوشهر آغاز شده است.

 

اینستاگرام خبرگزاری صنایع: @sanaye_press / تلگرام خبرگزاری صنایع: @sanaye_press / توییتر خبرگزاری صنایع: @sanaye_press

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + یازده =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول