کد خبر:245267
پ
۲۰۲۰۱۲۱۷۱۹۱۴۵۶۷۱۲
مدیرکل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس آذربایجان شرقی:

از حمایت‌های مدیرعامل شرکت مس در ساخت و نوسازی مدارس قدردانی می‌کنم

مدیرکل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس آذربایجان شرقی از حمایت‌های مدیرعامل شرکت مس در ساخت و نوسازی مدارس قدردانی کرد. 

مدیرکل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس آذربایجان شرقی از حمایت‌های مدیرعامل شرکت مس در ساخت و نوسازی مدارس قدردانی کرد. 

 

*** قدردانی از مدیرعامل شرکت مس

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، با حضور استاندار آذربایجان شرقی، مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران، مدیرکل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس آذربایجان شرقی، و مدیر مجتمع مس سونگون، تفاهم‌نامه احداث مدارس شهرستان ورزقان مابین شرکت مس و اداره‌کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس آذربایجان شرقی در محل فرمانداری ورزقان به امضا رسید.

 

*** حمایت‌های مدیرعامل شرکت مس در زمینه مشارکت در مدرسه‌سازی

 

پیام صدقی مدیرکل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس آذربایجان شرقی در آیین انعقاد تفاهم‌نامه احداث و تجهیز مدارس در ورزقان و خاروانا، با قدردانی از حمایت‌های دکتر سعدمحمدی مدیرعامل شرکت مس و مدیران مجتمع مس سونگون در زمینه مشارکت در مدرسه‌سازی افزود:

با مشارکت شرکت مس ایران با اداره کل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس استان به‌زودی شاهد برچیده شدن تمامی مدارس ناایمن به‌ویژه مدارس کانکسی در منطقه خواهیم بود.

همه پروژه‌های نیمه‌تمام خیرساز را امسال با یاری خداوند تکمیل خواهیم کرد و اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام که از محل منابع ملی شروع‌شده از اولویت‌های این اداره کل است.

 

*** با حمایت‌های شرکت مس فصل جدیدی در توسعه استان آغاز شده است

 

در ادامه این نشست، مدیرکل آموزش‌وپرورش استان آذربایجان شرقی ضمن تقدیر از اقدام ارزشمند شرکت صنایع مس ایران و دکتر سعدمحمدی مدیر عامل شرکت مس در احداث و نوسازی مدارس استان گفت:

بدون شک با همکاری شرکت ملی صنایع مس ایران فصل جدیدی برای توسعه و آبادانی و ارتقای سطح آموزش در شهرستان ورزقان و بخش خاروانا ایجاد شده است.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، جعفر پاشایی همچنین، خواستار مشارکت و مساعدت خیرین و سایر سازمان‌ها و نهادها در جهت تأمین نیازهای فضاهای آموزشی و تربیتی در مناطق کم برخوردار استان شد.

 

اینستاگرام خبرگزاری صنایع: @sanaye_press / تلگرام خبرگزاری صنایع: @sanaye_press / توییتر خبرگزاری صنایع: @sanaye_press

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − هجده =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول