کد خبر:244519
پ
بورس
خبرگزاری صنایع گزارش می‌دهد:

صف‌های خرید و فروش ۲۶ آذرماه در بازار بورس 

خالص سفارشات فروش سهام در بازار بورس از رقم ۴۶۰ میلیارد تومان عبور کرد.

خالص سفارشات فروش سهام در بازار بورس از رقم ۴۶۰ میلیارد تومان عبور کرد.

 

*** نمادهایی که بیشترین تقاضا را در بازار بورس داشنتد

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، در ساعت ۹ و ۴۰ دقیقه ۲۶ آذرماه جمع صف‌های خرید حدود هزار و  ۹۹۰ میلیارد تومان و ارزش کل صف‌های فروش دو هزار و ۴۵۰ میلیارد تومان بوده است، بدین ترتیب خالص سفارشات فروشی که در سیستم معاملات ثبت شده به ۴۶۰ میلیارد تومان می‌رسد.

تا این ساعت بیشترین عرضه در صفوف فروش «شستا»، «وملی» و «فوکا» به چشم می‌خورد به طوری که فقط برای سهام سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی ۳۵۵ میلیارد تومان سفارش فروش وجود دارد. بیشترین تقاضا نیز در صفوف خرید «وتوکا»، «سامان» و «کگهر» در نوبت انتظار است.

ارزش ۱۰ صف خرید برتر بورس و فرابورس در مجموع هزار و  ۴۲۰ میلیارد تومان (۷۱ درصد کل) و ۱۰ صف فروش برتر هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان (۴۹ درصد کل) می‌شود، همچنین حجم صف‌های خرید در ۳۰ نماد و حجم صف‌های فروش در ۵۲نماد بیش از ۱۰ میلیارد تومان بوده است؛ گفتنی است حجم صف شرکت فولاد کاویان (فوکا) به ۱۹درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

 

*** مجموع سهام‌های خرید و فروش شده در بازار بورس

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، بانک‌ها و موسسات اعتباری کم اقبال‌ترین صنعت ۲۶ آذرماه با خالص سفارش فروش ۴۰۵ میلیارد تومان است و پس از آن گروه «خودرو و ساخت قطعات» قرار دارد که برآیند سفارشات فروش آن ۲۱۰ میلیارد تومان می‌شود، از سویی دیگر گروه «محصولات شیمیایی» با تقاضای خرید ۸۲۰ میلیارد تومانی همراه است.

این جدول حدود ۴۷ درصد از چهار هزار و  ۴۴۰ میلیارد تومانی که در صف خرید یا فروش قرار گرفته‌اند را تشکیل می‌دهد.

در مجموع پنج هزار و  ۸۵۰ میلیارد تومان سهام خرید و فروش شده که نسبت صف‌ها به آن ۷۶ درصد است و با فرض معامله کامل صف‌ها ارزش معاملات به ۱۰ هزار و ۲۹۰ میلیارد تومان خواهد رسید.

 

اینستاگرام خبرگزاری صنایع: @sanaye_press / تلگرام خبرگزاری صنایع: @sanaye_press / توییتر خبرگزاری صنایع: @sanaye_press

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + 20 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول