کد خبر:244637
پ
بیت‌کوین
خبرگزاری صنایع گزارش می‌دهد:

بازار بیت‌کوین سومین تجارت شلوغ جهان‌‌‌‌‌‌‌‌‌

نظرسنجی جدیدی از مدیران صندوق‌های جهانی نشان می‌دهد که جایگاه بیت‌کوین در رتبه‌بندی شلوغ‌ترین تجارت‌های جهان تغییر کرده و به جایگاه سوم دست یافته است.

نظرسنجی جدیدی از مدیران صندوق‌های جهانی نشان می‌دهد که جایگاه بیت‌کوین در رتبه‌بندی شلوغ‌ترین تجارت‌های جهان تغییر کرده و به جایگاه سوم دست یافته است.

 

*** بیت‌کوین سومین تجارت شلوغ جهان

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، به نظر می‌رسد طی یک سال اخیر سرمایه‌های سنتی همچون طلا و اوراق قرضه جایگاه پیشین خود را از دست داده باشند.

استقبال سرمایه‌گذاران از رمزارزها طی یک سال گذشته و با گسترش و شیوع کرونا به شدت افزایش یافته است.

در این راستا بیت‌کوین ۲۵ آذرماه با افزایش ۱.۲۸ درصدی به قیمت ۱۹ هزار و ۳۰۸ دلار معامله شد و همچنین بر اساس نظرسنجی جدیدی که از مدیران صندوق‌های جهانی انجام شده، جایگاه بیت‌کوین در رتبه‌بندی شلوغ‌ترین تجارت‌های جهان تغییر کرده و به جایگاه سوم دست یافته است.

 

بیت‌کوین

 

***دور شدن سرمایه‌گذاران از طلا

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، چندی پیش بنا بر اظهارات تحلیلگران شرکت جی پی مورگان چیس، محبوبیت روزافزون بیت کوین به‌ عنوان یک دارایی سرمایه‌‌گذاری ، تأثیر مستقیمی بر بازار طلا داشته و شرایط را برای یک تغییر بزرگ در تخصیص نهادی بین این دو دارایی فراهم آورده است.

استراتژیست‌های آماری اعتقاد دارند که تعریف بیت کوین به‌ عنوان طلای دیجیتالی، سرمایه‌گذاران را از فلزات گران‌بها دور می‌کند و در سال‌های  آتی یک واگرایی بزرگ را در قیمت این دو دارایی پدید می‌آورد.

 

اینستاگرام خبرگزاری صنایع: @sanaye_press / تلگرام خبرگزاری صنایع: @sanaye_press / توییتر خبرگزاری صنایع: @sanaye_press

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 − دو =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول